Hlavní navigace

Natáčení nejlepší česko slovenské show Talentmania je v plném proudu. Na place bylo i šestitýdenní miminko!

[Tisková zpráva] Prostory budovy Hudebního divadla Karlín obsadily během uplynulého víkendu stovky talentovaných a nadaných účastníků nejlepší česko slovenské show Talentmania, kteří přišly ukázat svůj talent a přiblížit se tak pohádkové výhře téměř 4 milionů korun!

Sdílet

Praha 3. srpna 2010 – Hvězdná porota v čele s krásnou a půvabnou Alenou Šeredovou, okouzlující Adelou Banášovou, charismatickým Paľem Haberou a vtipným Zdeňkem Troškou hodnotila výkony soutěžících celý uplynulý víkend. Během tří dnů porota shlédla na tři stovky uměleckých vystoupení! Mezi účinkujícími tentokrát převládali equilibristická a varietní čísla. Viděli jsme hadí ženy i muže, vzdušnou akrobacii, artisty, žongléry, kouzelníky, klauny, baviče, fakíry, vystoupili i krotitelé zvířat se svými miláčky, které by na podiu nikdo nečekal.

Nechyběly ani taneční vystoupení – tance společenské, latinské, orientální, břišní, lidové, moderní, nechyběl ani tanec scénický, show dance, electric boogie či brazilská samba. I mnoho zpěváků přišlo předvést své „zlato v hrdle“ – zazněly jak operní a operetní árie, tak popové a muzikálové songy. Viděli jsme i šikovné mažoretky, roztleskávačky, které létaly 10 metrů vysoko, imitátory osobností od originálů k nerozeznání, umělce excelentně hrající na nejrůznější hudební nástroje.

Nechyběla ani čísla neobvyklá, jako „ocelový“ silák, hraní na pilu, rychlokrájení cibule nebo třeba chlapec se zázračnou pamětí. Třešničkou na dortu byla přítomnost šestitýdenního miminka, které „přihlíželo“ vystoupení svých rodičů. Ani tentokrát na natáčení samozřejmě nechyběla naše moderátorská špička Leoš Mareš, který soutěžní čísla komentoval. Všichni účinkující měli možnost předvést svůj talent a zabojovat tak o výhru 150 000 EUR, tedy téměř 4 000 000 Kč.

Nejmladšímu účinkujícímu, který přišel ukázat svůj talent byly jen 3 roky, nejstaršímu pak obdivuhodných 79 (?) let.

I o tomto víkendu byly přítomny na natáčení tři kandidátky na spolumoderátorku nejlepší česko slovenské show Talentmania pro Leoše Mareše a to Nikol Moravcová, Jaroslava Kholová a Dominika Stará, u kterých jsme si otestovali moderátorský talent v praxi. I tyto půvabné slečny uvidí diváci v úvodních epizodách pořadu.

Více na www.talentmania.tv a www.facebook.com/ta­lentmania2010