Hlavní navigace

Navigace Wayfinder již téměř pro každý mobilní telefon

[Tisková zpráva]

Sdílet

Navigace Wayfinder již téměř pro každý mobilní telefon

Společnost Sunnysoft, která je výhradním distributorem švédského dodavatele mobilních řešení Wayfinder, dnes uvádí na trh novou verzi jeho navigačního řešení Wayfinder Navigator. Nová aplikace je založená na jazyku Java, který je součástí většiny nových mobilních telefonů. Díky tomu je toto řešení dostupné prakticky každému. Ke zprovoznění stačí získat bluetooth GPS modul a odeslat SMS, po jejímž potvrzení a zadání licenčního klíče proběhne prostřednictvím wapového prohlížeče automatická instalace GPS aplikace (wap-push). Podporovány jsou například telefony SonyEricsson K750i nebo Nokia 6230i. Samozřejmostí je česká lokalizace i česká hlasová navigace.
Díky připojení do online databáze map a bodů zájmů má uživatel Wayfinder Navigatoru k dispozici vždy aktuální detailní informace jak o vlastní cestě, tak o restauracích, čerpacích stanicích nebo zámcích, jejichž počet dnes překračuje 3 miliony. Online přístup k mapám zase umožňuje využít služby Traffic Information, která zajistí přepočítání aktuální trasy tak, aby se uživatel vyhnul nehodám, zácpám nebo uzávěrkám, nebo dokonce upozorňuje na radary, což je zatím k dispozici jen v některých zemích. Ti, kteří chodí pěšky, si mohou Wayfinder Navigátor přepnout do režimu chůze – aplikace v tomto případě ignoruje například jednosměrné ulice nebo zákazy vjezdu.
Novinkou je plánovač tras MyWayfinder – webová aplikace, která umožňuje naplánovat si trasu pohodlně předem na počítači připojeném k internetu a poslat ji do mobilního telefonu svého nebo kolegy, který podle ní bude navigovat. Uživatel tak ušetří spoustu času při zadávání jednotlivých bodů trasy.
Cena této navigace pro telefony podporující jazyk Java je shodná s cenou Wayfinder Navigatoru pro telefony s operačním systémem Symbian.

Více na www.sunnysoft.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).