Hlavní navigace

Navrcholu.cz: výhodnější tarify a delší doba archivace dat

[Tisková zpráva]

Sdílet

Navrcholu.cz: výhodnější tarify a delší doba archivace dat

Praha, 1. července 2004 — Profesionální systém pro měření návštěvnosti NAVRCHOLU.cz vylepšuje nabídku svých služeb. Od dnešního dne uživatelům poskytuje delší archivaci dat a zároveň zpřístupňuje své tarify širšímu okruhu zájemců.

NAVRCHOLU.cz (www.navrcholu.cz) přichází s několika zásadními zlepšeními, které vycházejí vstříc zájmům jeho stávajících i potenciálních uživatelů.

Tarif Profi s dobou archivace na 1 rok Doba archivace dat je jedním z klíčových parametrů naší služby. Při vědomí této skutečnosti jsme se u tarifu Profi rozhodli výrazně prodloužit dobu archivace ze 3 měsíců na 1 rok. U tarifu Platinum zůstává doba archivace dat neomezená.

Platinum určené i pro menší weby

V tarifu Platinum mají uživatelé k dispozici všechny nástroje NAVRCHOLU.cz, včetně unikátního měření návštěvníků podle způsobu připojení, ISP nebo regionů. Od 1. července dochází k úpravě ceníku, která více zohledňuje velikost měřeného webu a je tak dostupnější většímu spektru uživatelů. Cena za tarif Platinum tak začíná na 190 Kč/měsíc, což z něj činí nejdostupnější tarif s plnou nabídkou služeb na trhu.

Tarif Free se mění na tarif Lite

Původní tarif Free mohli využít pouze uživatelé s maximální návštěvností webu do 100 000 zobrazených stránek za měsíc. Naproti tomu nový tarif Lite je k dispozici všem uživatelům, tedy i těm, jejichž web má vysokou návštěvnost. Tento nejjednodušší tarif umožňuje základní seznámení se statistikami a způsobem měření služby NAVRCHOLU.cz.

„Dnešními změnami se snažíme vyhovět poptávce našich uživatelů. Za cenu, která nemá na českém trhu konkurenci, tak nabízíme komplexní nástroj pro sledování a analýzu návštěvnosti s desítkami různých typů měření a dlouhou dobou archivace. Příznivé nastavení poměru výkon/cena je umožněno dlouholetým vývojem našeho know-how a díky renomé, které si za tu dobu naše služba získala,“ komentuje poslední novinky product manager Ján Simkanič.

Pro bližší informace prosím kontaktujte:

Ján Simkanič, product manager
Internet Info, s.r.o., Durychova 101, 142 00 Praha 4
Tel. 244 003 123, 110 fax 244 003 220
E-mail: simkanic@iinfo.cz; http://www.iinfo.cz

O NAVRCHOLU.cz

NAVRCHOLU.cz je profesionální nástroj pro měření a analýzu návštěvnosti internetových stránek. Poskytuje širokou paletu služeb a nástrojů, které jsou nezbytným předpokladem úspěšně realizace a optimalizace internetového marketingu. NAVRCHOLU.cz na českém Internetu působí již od roku 1998 a v současné době monitoruje více než 25 000 zaregistrovaných aktivních webových stránek, včetně webů státní správy a významných firem. Mezi naše klienty patří například Atlas.cz, Seznam.cz, Auto-ESA, Česká pojišťovna, HC Sparta Praha, HVB Bank, Software602, Armáda ČR, ministerstva (zahraničí, živ. prostředí, průmyslu, sociálních věcí), Parlament ČR.

O společnosti Internet Info, s. r. o.

Společnost Internet Info, s.r.o., provozuje v českém Internetu 10 serverů, mezi něž patří například Lupa, Měšec, Root, Navrcholu, Slunečnice a další. Pod značkou Dobrý web se také věnuje konzultacím v oblasti webových služeb. V posledních třech letech se pravidelně umisťuje v přehledu nejrychleji rostoucích technologických firem ve střední a východní Evropě FAST 50, dvakrát dokonce na prvním místě v rámci České republiky.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).