Hlavní navigace

Návštěvníci Atlasu zvolí Miss Foto Europe-Junior Open 2005

[Tisková zpráva]

Sdílet

Návštěvníci Atlasu zvolí Miss Foto Europe-Junior Open 2005

Portál ATLAS.CZ je hlavním mediálním partnerem mezinárodní soutěže krásy Miss Europe-Junior ®. O titul královny krásy zde soutěží dívky z celé Evropy ve věku 15 – 18 let. Návštěvníci Atlasu se do hlasování mohou zapojit a vybrat tak Miss Foto Europe –Junior ® Open 2005.

Praha, 6. října 2005 – Miss Europe–Junior ® je mezinárodní soutěž v dívčí kráse a komunikačních dovednostech a je určena dívkám ve věku 15 – 18 let. Tato soutěž nehodnotí pouze fyzickou krásu soutěžících slečen, ale velkou roli zde hrají komunikační dovednosti, vtip a přirozený dívčí šarm. Dívky
absolvují řadu disciplín, představením a promenádou v plavkách počínaje a předvedením mobilní komunikace s internetem konče. Kromě možnosti vyhrát hodnotné ceny, přináší soutěž všem účastnicím možnost nastartovat jejich budoucí kariéru, která se nemusí týkat jen přehlídkových mol.
Každou evropskou zemi zastupuje vždy jedna dívka, celkem je jich 23. Návštěvníci portálu ATLAS.CZ, mohou hlasovat o Miss Foto Europe–Junior ® a rovněž hrát o velmi lákavou cenu. Vítěz internetového hlasování získá oběd se všemi finalistkami soutěže společně s fotodokumentací z tohoto oběda a vstupenky na galavečer soutěže.
Slavnostní vyvrcholení soutěže se uskuteční 15. října od 19-ti hodin v Tipsport areně v Liberci. Galavečer moderují Martin Dejdar a Jan Čenský.

Více na www.miss.atlas­.cz.