Hlavní navigace

Návštěvnost Doma.cz láme rekordy

[Tisková zpráva] Ve čtvrtek 4. listopadu 2010 se návštěvnost ženského lifestylového portálu Doma.cz vyšplhala na své dosavadní denní maximum – 77 339 RUest. Sedm měsíců po spuštění se tak v denních statistikách dostal na 4. místo v nejnavštěvovanějších ženských serverech na českém internetu.

Sdílet

Praha 8. listopadu 2010 – Ještě lepší čísla ukazují hodnoty Page Views, které kontinuálně vykazují rostoucí tendenci. V pátek 5. 11. se počet zhlédnutých stran přiblížil hranici 1 milionu, což bylo nejvíce v dané kategorii. „Za zvýšeným zájmem a návštěvností stojí zajímavý obsah, který návštěvníkům přinášíme. Počet zhlédnutých stran jasně vypovídá o tom, jak se návštěvníci na našich stránkách pohybují a že je náš obsah zajímá. Průměrná doba, kterou denně na portálu Doma.cz stráví návštěvníci, je okolo 6 minut,“ říká Pavel Krbec, ředitel internetových aktivit TV Nova.  

Doma.cz přináší zajímavosti a novinky z oblasti zdravého životního stylu a péče o zdraví, nové trendy ze světa módy, tipy a rady jak o sebe pečovat, jak se líbit mužům či novinky ze světa showbyznysu 
a rozhovory s celebritami. Ženy zde mohou nalézt užitečné rady, jak řešit problémy v mezilidských vztazích, rodině nebo v práci. Pro návštěvnice, které chtějí být krásné, štíhlé a fit, bude bezpochyby přínosem a inspirací reality show o hubnutí – dlouhodobý seriál plný rad, týkajících se zdravé výživy 
a správného cvičení, bude sledovat proměny několika žen. Doma.cz v rámci rubriky Láska a sex exkluzivně spolupracuje s první oficiální sex koučkou v ČR. V sekci Rady a nápady naleznou čtenářky návody, jak vyrábět bižuterii, jak originálně zabalit dárek či pomoc s výběrem ideálních koníčků pro děti. 

Od 2. listopadu do 13. prosince probíhá na stránkách Doma.cz velká soutěž. Hlavní cenou je kompletně vybavený dětský pokojíček snů, soutěžící však mohou každý týden vyhrát také počítače pro školáky 
a studenty. Zapojit do soutěže se může každý rodič dítěte do 17 let tím, že svému potomkovi založí na stránkách Doma.cz profil, nahraje jeho fotografii a nechá návštěvníky hlasovat. Profil s největším počtem hlasů získá hlavní cenu, držitel nejvyššího počtu hlasů v každém soutěžním týdnu pak obdrží počítač. 

Ženský portál Doma.cz je dalším projektem z internetového portfolia TV Nova, do kterého v současné době patří zpravodajský portál tn.cz, zábavní portál nova.cz, jeden z největších komunitních serverů v ČR blog.cz, aplikace pro ukládání fotografií galerie.cz, diskusní server forum.cz, vyhledávač vybereme.cz a herní portál dobyvatel.cz.