Hlavní navigace

Navštívit Invex lze i prostřednictvím stránek Atlas.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Navštívit Invex lze i prostřednictvím stránek Atlas.cz

Praha, 12. října 2001 – Od 15. 10. 2001 bude na brněnském výstavišti probíhat již 11. ročník mezinárodního veletrhu informačních a komunikačních technologií Invex. Při této příležitosti připravila společnost Atlas.cz ve spolupráci s vydavatelstvím Vogel Publishing stránky http://invex.a­tlas.cz. Prostřednictvím této adresy budou mít uživatelé možnost stát se aktivními návštěvníky Invexu.

Stránky http://invex.a­tlas.cz budou spuštěny 11. 10. a budou k dispozici po celou dobu trvání veletrhu. Zájemci budou moci na těchto stránkách sledovat kromě klasického zpravodajství i diskuse nad souvisejícími tématy, přenosy významných momentů Invexu a také rozhovory se zajímavými lidmi. Naleznou zde i programy jednotlivých hal a přednášek. Společnost Vogel Publishing zajišťuje obsah zpravodajství, ATLAS.CZ se na této akci podílí zajištěním technického zázemí a marketingu.

Součástí stránek je PR služba pro firmy prezentující se na Invexu. Na adresu invex@atlas-as.cz mohou zasílat svoje tiskové zprávy, které budou uveřejněny na adrese http://invex.a­tlas.cz.

„Našim cílem je informovat internetovou veřejnost o dění na Invexu. Chceme návštěvníkum našich stránek nabídnout jiný pohled na veletrh než Invexové noviny a poskytnout jim více operativních informací“, říká Pavel Doležal, product manager společnosti Atlas a.s..

„Vloni jsme s Atlasem spolupracovali na přímém přenosu přednášek z E-Zony a vše fungovalo na jedničku“, sdělil ředitel Vogel Computer Media společnosti Vogel Publishing Milan Loucký, „proto jsme se rozhodli spolupracovat s tímto portálem i letos na denním zpravodajství. V akci bude celkem sedm redaktorů. Chceme se zaměřit především na novinky, zajímavé výrobky a služby. Stejně tak budeme informovat a komentovat akce, které se letos na Invexu budou konat.“

Více informací :

Pavel Doležal, chief product manager
ATLAS.CZ, a.s., +420–2–61001550
E-mail: komunikace@atlas-as.cz

O společnosti ATLAS.CZ, a.s.:
ATLAS.CZ, a.s. (http://www.a­tlas.cz) je česká akciová společnost, provozující přední internetový portál v České republice. Majetkové podíly ve společnosti Atlas.cz vlastní české fyzické osoby a investiční fond II. Epic Holding. Portál Atlas.cz je dlouhodobě druhým nejnavštěvovanějším českým portálem. Provozuje více než 50 internetových služeb, což jej řadí z hlediska šíře nabídky na první místo mezi českými internetovými portály.

O společnosti Vogel publishing s. r. o.:
Vydavatelství Vogel Publishing s. r. o. je v současné době největším vydavatelstvím na trhu s odbornými časopisy, mezi kterými má zhruba 58% podíl. Portfolio společnosti tvoří odborné časopisy pro specialisty – Chip, IT-NET a řada speciálů. Na volný čas je zaměřen časopis Level, který se zabývá problematikou her, a pro začínající uživatele je určen časopis Počítač pro každého. Tištěné tituly doplňuje inzertní příloha MEDIAshop, která je vkládána do všech časopisů našeho vydavatelství. Společnost Vogel Publishing se ale věnuje i vzdělávání uživatelů výpočetní techniky svým projektem CHIP Akademie. Vogel Publishing se aktivně účastní i přednáškové činnosti; podílel se také na akcích, jako je například seminář Security 2000, věnovaný antivirové problematice, a společně s brněnskými Výstavami a veletrhy připravoval pětidenní přednáškový maraton s názvem E-Zona, věnovaný e-businessu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).