Hlavní navigace

Nažhavte svá ústa a mozkové závity a jde se na to!

[Tisková zpráva] Po několikaměsíční pauze se vrací úspěšné konkurzy do zábavné stand-up comedy show Na stojáka vysílané filmovým kanálem HBO

Sdílet

Máte-li dobrou vyřídilku, originální nápady, smysl pro ironický, sarkastický a třeba i černý humor a vaším životním snem je stát před publikem a projevit před ním naplno (nejen) svůj řečnický talent, máte opět jedinečnou šanci! Stačí se přihlásit produkci pořadu a poté už jen přijít v jednom ze dnů 19. září, 3. října, 17. října, 31. října a 14. listopadu do Aloha Baru v Dušní ulici v Praze 1 vždy ve 18:30 hodin, stoupnout si na pódium a rozjet svoji one man show. Je jedno, jaký koktejl publiku namícháte – zdali budete vyprávět „veselou historku z natáčení“ nebo předvádět pantomimickou hříčku pouze za pomoci gest a mimiky. Hlavně musíte zaujmout. Koho? No přece porotu. Ta bude složená z tvůrců pořadu, tedy režiséra Zdeňka Tyce, producenta Ondřeje Trojana a zástupce HBO. Pomáhat jí v rozhodování bude i publikum složené z návštěvníků baru.

Pokud se budete líbit, postoupíte do dalšího kola, které se odehraje 21. listopadu v divadle na Dobešce na Praze 4 (navštívit tuto akci mohou samozřejmě i ti, kteří nebudou vystupovat). Pokud uspějete v drtivé konkurenci i tam, máte cestičku ke slávě už pořádně prošlápnutou. Kromě toho, že budete moci poměřit svůj um třeba před takovými hvězdami pořadu, jako jsou Tomáš Hanák, Ester Kočičková nebo Tomáš Matonoha, dostanete se možná i na televizní obrazovky! Závěr celé akce se totiž za přítomnosti kamer odehraje v Lucerna Music Baru ve dnech 26. listopadu a 3. prosince a jejím absolutním vyvrcholením bude zvolení toho nejlepšího „stojáka“. Ten si kromě uznání publika a hvězd českého šoubyznysu odnese za vystoupení honorář stejně velký jako největší hvězdy účinkující v pořadu.

Pořad Na stojáka se od loňského září pravidelně objevuje i v rádiu: v live show osvědčené dvojice bavičů Miloše Pokorného a Romana Ondráčka, která se vysílá každý den od 16 do 18 hodin na Expresradiu. „Stojákovi“ jsou pravidelně věnovány čtvrtky od 17 hodin.

Pro přihlášení do konkurzu kontaktujte produkci Total HelpArt T.H.A. prostřednictvím e-mailu nastojaka@tha.cz nebo telefonicky na čísle 602 133 449.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).