Hlavní navigace

Nedělní díl Česko Slovenské SuperStar zatím s nejvyšší sledovaností

[Tisková zpráva] Pátý díl Česko Slovenské SuperStar věnovaný poslednímu castingu v Košicích dosáhl zatím nejvyšší sledovanosti. V cílové skupině D 15-54 si jej nenechalo ujít 1226 tisíc diváků. Podíl na sledovanosti v této skupině dosáhl 55,21 procenta a pořad se tak stal v této cílové skupině vůbec nejsledovanějším pořadem celého víkendu.

Sdílet

SuperStar se dařilo i v kategorii D 15+, ve které jej sledovalo celkem 1760 tisíc diváků. Podíl na sledovanosti v D 15+ činil 45,23 procenta a pořad se stal nejsledovanějším pořadem víkendu s výjimkou zpravodajství.

Skvělých výsledků dosahuje pořad i na sousedním Slovensku. V cílové skupině 12+ byl včerejší díl čtvrtým nejsledovanějším pořadem roku (TVR 21,7, share 49,3) a ve skupině 12–54 se stal dokonce dosud nejsledovanějším pořadem roku 2009 (TVR 22, share 56,8). Celkem se na epizodu z košického castingu na Slovensku dívalo 1022 tisíc diváků a tento díl byl i tam zatím nejsledovanějším v letošní sérii. Česko Slovenská SuperStar pokračuje o nadcházejícím víkendu hned třemi díly, které se budou v sobotu, v neděli a v pondělí věnovat vyřazovacím kolům v divadle a tzv. dlouhé cestě, na jejímž konci již diváci poznají 24 semifinalistů soutěže.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).