Hlavní navigace

Nedělní večer na Nově s Kryštofem Hádkem nejen v Soukromých pastech 2

[Tisková zpráva] Nedělní večer na obrazovce televize Nova bude patřit umění mladého českého herce Kryštofa Hádka. Uvidíme ho od 20 hodin v hlavní roli ve čtvrté epizodě filmového cyklu Soukromé pasti 2, nazvané V síti. Představitele hlavního hrdiny ztvární i v následujícím celovečerním filmu – úspěšné letní komedii Bobule, jejímž koproducentem byla televize Nova.

Sdílet

Praha, 30. září 2011 – Premiéru čtvrtého televizního filmu z cyklu Soukromé pasti 2, nazvaného V síti, uvede v neděli 2. října 2011 od 20 hodin televize Nova. Hlavní postavu počítačového odborníka Jakuba v příběhu scenáristy a režiséra Jana Prušinovského ztvárnil úspěšný mladý herec Kryštof Hádek. V dalších rolích uvidíme Pavlu Nečetovou, Jaroslava Plesla, Hanu Maciuchovou, Jiřího Vyorálka, Pavlínu Štorkovou a další.

Jakub mluví k Adéle, jen když si nahrává svůj videodeník. Jinak si netroufne víc než ji pozorovat v práci, kde on je IT a ona pracuje jako telefonistka. Jakub není jako jeho kamarád a spolubydlící Renda, který si přivede do jejich bytu každou chvíli jinou holku. Je velmi plachý introvert. Oslovit Adélu nedokáže. Snazší je pro něj přihlásit se do jejího profilu na facebooku jako její nejlepší kamarádka Viola a dát jí tip na bydlení, které Adéla shání. Tak se Adéla ocitne u Jakuba a Rendy v bytě, aniž tuší, že ji tam nasměroval Jakub. Netuší, jak moc ji Jakub miluje a čeho všeho je schopen. Že neváhá použít všechny zbraně, které mu při jeho hackerských schopnostech dává internet. Virtuální platonická hra se změní ve skutečný horor.

Svůj herecký talent Kryštof Hádek naplno rozehraje i v následujícím nedělním programu – úspěšné letní komedii scenáristy a režiséra Tomáše Bařiny z roku 2009 Bobule (ve 21.35), jejímž koproducentem byla televize Nova. Scénář filmu byl částečně napsán podle skutečného příběhu známého falešného asistenta ministra zahraničí Lukáše Kohouta. Vypráví o sympatické dvojici podvodníčků Honzovi a Jirkovi, kterým v Praze hoří půda pod nohama, a tak se rozhodnou ukrýt na Moravě u Honzova dědy. Věnují mu podvodem získanou letenku do Argentiny a slíbí, že se mu postarají o vinice. Jenže netuší, že dodržet slib bude tak těžké. V dalších rolích se představí plejáda populárních českých herců, od představitelů mladé generace Lukáše Langmajera a Terezy Voříškové přes herecké legendy Václava Postráneckého a Lubomíra Lipského až po současné populární tváře Tomáše Matonohu, Lucii Benešovou či Miroslava Etzlera.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).