Hlavní navigace

Nedělní večer na Nově ve znamení premiér

[Tisková zpráva] Na první setkání s „neviňátky“, jejichž upřímnost je někdy tak trochu na zabití, se mohou diváci TV Nova těšit již tuto neděli 7. září. Se zkušenou a ostřílenou moderátorkou Pavlínou Wolfovou a pozvanými dětmi mohou diváci u televizních obrazovek trávit každý nedělní podvečer od 17:30 hodin. Ve 20:00 bude tuto neděli krátkou střihovou upoutávkou a odvysíláním prvního dílu zahájena premiérová čtvrtá řada divácky oblíbeného seriálu Pojišťovna štěstí.

Sdílet

Praha 5. září 2008 – Nová talk show s názvem Neviňátka aneb upřímnost na zabití je charakteristická tím, že je nejen zábavná, ale především originální. Cílem pořadu je lehce satirickou formou pohlížet na naši „dospělou“ realitu zvláštní optikou dětí. Do speciálně upraveného studia, jemuž dominují křesla z dílny architekta Michaela Klanga, přicházejí děti ve věku čtyř až osmnácti let. Těm moderátorka představí vybranou politickou, ekonomickou, kulturní či sportovní událost týdne, a následně se ptá. Děti ji s bezprostředností a upřímností sobě vlastní glosují a reagují na podněty. „Věkový rozptyl je skutečně veliký. Ti maličcí vyzařují úplně něco jiného, než ti velicí. Jedni jsou roztomilí, druzí jsou drzí, ale pořád to jsou děti. Zatímco děti otvírají v pořadu ústa proto, aby promluvily, diváci je možná budou občas otvírat z jiného důvodu…“ prozrazuje se smíchem Pavlína Wolfová, jež se netají tím, že zpovídat děti – nejprve v rozhlase v pořadu Děti vám to řeknou, nyní v televizi – se rozhodla ve chvíli, kdy si uvědomila, že talk show s dospělými ji už profesně úplně nenaplňuje.

Nedělní prime-time na Nově ovládne na šestnáct večerů další, v pořadí již čtvrtá, řada Pojišťovny štěstí. I tentokrát nabízí děj plný nečekaných zvratů a dramatických zápletek na pozadí civilních příběhů, stejně jako herecké představitele, na které jsou diváci zvyklí. Vedle Kateřiny Brožové (Dagmar), Jiřího Dvořáka (Petr), Jiřiny Bohdalové (Marie), Jiřiny Jiráskové (Kekulová), Petra Nárožného (Karel), Miroslava Etzlera (Tomáš), Aleny Antalové (Anna) a spousty dalších „pojišťováckých“ stálic se objeví i celá řada postav zbrusu nových. Již v úvodním díle se objeví krásná, ale sebestředná Valérie (Markéta Frösslová), do níž se zamiluje naivní Ondra v podání Vojty Kotka. Mezi další posily seriály patří bezesporu David Prachař v roli charismatického veterináře Marka Nohýnka či doposud nepříliš známá Vlastina Svátková v roli andělské Soni, recepční v První rodinné pojišťovně. V epizodních rolích se objeví mimo jiných Miloslava Pleštilová, Hana Ševčíková a Jan Potměšil.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).