Hlavní navigace

Nedělní večery na Nově budou patřit premiérovým dílům Soukromých pastí a českým filmům

[Tisková zpráva] Čtyři nadcházející nedělní večery budou patřit premiérovým epizodám úspěšného cyklu TV Nova Soukromé pasti. Na první příběh s názvem „Nezabiješ“ se mohou diváci těšit už v neděli 11. září 2011 od 20:00. Po jeho skončení uvidí diváci populární českou komedii Filipa Renče Román pro ženy, natočenou podle románu Michala Viewegha.

Sdílet

Praha, 8. září 2011 – Diváky i kritiky oceňovaná série televizních filmů Soukromé pasti se vrací. Série filmů, v nichž se představí nejlepší čeští herci, rozebírá zlomové životní situace, které dobře známe a do nichž se zpravidla dostáváme především vlastním přičiněním.

První epizoda s názvem „Nezabiješ“ řeší tragický příběh Jana, jeho manželky Mirky a dcery Janičky. Mirka se jedné noci nevrátí z firemního večírku, Jan na ni bezmocně čeká celou noc. Po několika dnech přijde Janovi policie oznámit, že našli Mirčino tělo, že byla zavražděna. Jan musí vše vysvětlit dceři, ale hlavně se s bolestnou ztrátou musí smířit sám. O to větší rána pro něj je, když policie najde Mirčina vraha, ale pro důkazní nouzi ho neodsoudí. V tu chvíli se Jan rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou a pomstít ženu, kterou miloval…

V hlavních rolích se představí Jiří Langmajer, Michal Dlouhý, Vladimír Kratina, Anna Sikorová, František Němec, Irena Máchová a Robert Nebřenský. Scénář prvního dílu napsal Jiří Věrčák, který se také ujal režie.

Nové díly Soukromých pastí budou za poplatek ke zhlédnutí o týden dřív než v TV na Voyo.cz, odvysílané epizody budou k dispozici po vysílání v neplacené části videoportálu Voyo.cz.

Další informace a zajímavosti budou vydávány po celou dobu vysílání seriálu na www.nova.cz/sou­kromepasti.

Po Soukromých pastech od 21:25 uvidí diváci úspěšnou komedii Filipa Renče Román pro ženy. Film, který vychází z knihy spisovatele Michala Viewegha, vypráví jemný, groteskní příběh redaktorky dámského týdeníku Laury a její matky, překladatelky Jany. Hlavní roli Laury ztvárnila slovenská herečka Zuzana Kanócz, roli Lauřiny matky, která nemá ráda Čechy a čecháčství zahrála Simona Stašová a postavu Olivera alias Pažouta, který je nynějším galantním milencem Laury a někdejším milencem její matky, se chopil Marek Vašut.