Hlavní navigace

Nedělní X Factor ozdobí svým vystoupením Karel Gott

[Tisková zpráva] V soutěži X Factor čeká finalisty večer s podtitulem Karlova noc, ve kterém zazní slavné hity legend české popmusic Karla Svobody a Karla Gotta.

Sdílet

Praha 11. dubna 2008 – V X Factoru zůstává po minulém kole posledních devět finalistů. Bez ztráty je již jen kategorie 15–25 let Ondřeje Soukupa, naopak kategorie skupin Petra Jandy má v soutěži již jen dva zástupce.

Před finalisty je nyní Karlova noc. Představí v ní slavné hity králů české popmusic poledních několika desetiletí Karla Svobody a Karla Gotta. Diváci se mohou těšit na hity jako Lady Carneval, Ještě že tě lásko mám, Jsi můj pán, Nechte zvony znít, Tři oříšky a další. Večer zahájí Karel Gott dvěmi písněmi, které posléze diváci uslyší i v podání některých soutěžících.

X Factor – Karlova noc začíná na TV Nova v neděli 14. dubna ve 20 hodin. Po skončení pořadu se rozběhne hlasování a o tom, kdo tento týden soutěž opustí, rozhodnou spolu s diváky i porotci v pořadu X Factor – Kdo s koho?!, který začne po Střepinách a Mr.GS ve 23 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).