Hlavní navigace

Nedělní X Factor rozhodne o posledních dvou finalistech!

[Tisková zpráva] Předposlední finálový večer X Factoru rozhodne o dvou finalistech, kteří se o týden později utkají o titul prvního vítěze českého X Factoru, smlouvu na vydání alba a prémii milion korun.

Sdílet

Praha 22. května 2008 – Ondřej Ruml, Jiří Zonyga a vokální skupina All X – dva z nich se v neděli dočkají vysněného finále, pro jednoho cesta skončí těsně před cílem. X Factor čeká Noc rozhodnutí. V předposledním finálovém večeru zazní písně, které se proslavily jako titulní melodie v některém z dílů kultovní série o nezničitelném agentovi 007 Jamesi Bondovi.

V pořadu tak zazní slavné bondovky Golden eye původně od Tiny Turner, nebo Living daylights od A-HA. Druhou písní bude volný výběr finalistů. Diváci se mohou těšit na Šrouby do hlavy od skupiny Lucie, Píseň hraboše Dana Bárty, nebo na zvláštní poctu skupině Olympic. Večer odstartují zbývající tři soutěžící společnou legendární písní Michaela Jacksona Black or White.

Noc rozhodnutí oživí stejně jako předchozí finálové večery zvláštní hosté. Tentokrát budou hned dva a diváci X Factoru je již dobře znají.

X Factor – Noc rozhodnutí začíná v neděli 25. května ve 20 hodin na Nově. O tom, kdo otevře finálové brány, rozhodnou svými hlasy výhradně diváci. Výsledek hlasování se dozvíte v pořadu X Factor – Kdo s koho?!, který bude následovat tradičně po Střepinách a Mr.GS.