Hlavní navigace

Nejinovativnější 15,4'' notebook na světě podporuje přetaktování a snadnou výměnu dílů

[Tisková zpráva] Stavebnicový notebook ASUS C90 dokáže zvýšit frekvenci procesoru na 120 % a dosáhnout fantastických 2,93 GHz

Sdílet

Praha 2.července 2007 – Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, vytvořila revoluční 15,4" notebook – C90, kterým chce oslovit nadšence, jež si chtějí postavit vlastní počítač snů. Tento notebook špičkové kvality je uzpůsoben pro extrémní přetaktování a výkon a láme všechny rekordy svými čtyřmi světově unikátními vlastnostmi – podporou nejvyšších rychlostí desktopového procesoru Intel® Core 2™ Extreme X6800, nabídkou přetaktování procesoru a FSB až o 20 % (na hodnotu 2 ,93 GHz pro CPU a 1 279 MHz pro FSB), možností konfigurace a upgradu grafické karty díky speciálnímu otevřenému rozhraní MXM a v neposlední řadě díky ohromujícímu výsledku 4 628 bodů v testovací aplikaci 3DMark.

Přetaktování rychlosti procesoru až o 20 %
S pomocí exkluzivního programu ASUS „Turbo Gear“ pro řízení frekvence procesoru můžete přepínat mezi jednotlivými vybranými režimy: Overclocking* (přetaktování), Gaming* (hraní), Standard a Power Saving (úspora energie). V Overclocking módu lze dosáhnout frekvence procesoru až 2, 93 GHz a FSB až 1 279 MHz. Neobyčejné možnosti přetaktování a spolehlivého provozu vždy a za všech podmínek zajišťuje také regulace rychlosti ventilátoru a multi heat-pipe modul.

*Poznámka: 1. Maximální frekvence procesoru je 2, 93 GHz. Podrobné specifikace parametrů dodávek pro jednotlivé oblasti najdete na internetové adrese www.asus.com.

Mobilní výkon stolního počítače
Notebook ASUS C90 je osazen procesorem Intel® Core™ 2 Extreme, díky čemuž nabízí výkon daleko přesahující možnosti běžných přenosných počítačů. Spolu se snadno upgradovatelným Mobile PCI Express grafickým modulem, který podporuje i GeForce 8600M GT 512MB, a podporou SDRAM pamětí až do 3 GB Dual Channel DDRII 800MHz je C90 ideálním řešením pro uživatele, kteří chtějí dostat ze svého počítače opravdu maximum.

Exkluzivní ACE Door pro snadnou a rychlou konfiguraci
ASUS C90 je unikátně navržen pro snadný přístup k hardwaru přes odnímatelný kryt ACE Door (z anglického Accessible, Convenient, Effortless). Tato inovace přináší rychlé a snadné upgradování, instalaci a opravu klíčových komponentů jako např. procesoru, grafické karty, paměti, pevného disku, optické mechaniky a bezdrátových modulů.

Multimediální zážitek nejvyšší třídy
Zabudovaná otočná 2Mpix CMOS kamera s funkcí sledování obličeje umožňuje živé videokonference v každém prostředí. Doplňková HD DVD či Blu-ray mechanika poskytuje maximální výkon a možnosti zálohování. Kromě toho podporuje ASUS C90 také technologii HDMI, nabízející kvalitnější HD video, 8kanálový digitální zvuk a šířku pásma 5 GHz. Vestavěný TV tuner umožňuje příjem digitálního TV vysílání a jeho záznam přímo na notebooku. S touto revoluční digitální technologií lze nyní sledovat TV programy bez změti kabelů a dokonce i bez samotné televize.

Opravdová mobilita s rozšířenou konektivitou
ASUS C90 nabízí díky podpoře MIMO 802.11n, zabudované anténě a Bluetooth V2.0+EDR rozsáhlou bezdrátovou konektivitu. Velkou výhodou notebooku ASUS C90 je také jeho hmotnost – díky lehkému šasi je jeho přenášení snadné a pohodlné.

Ochrana vašeho soukromí
Nový notebook C90 spojuje výkon s komplexním zabezpečením. Bezpečnost dat je chráněna pomocí zabudovaného snímače otisku prstů, který snímá živou vrstvu pokožky a brání tak chybné identifikaci i při běžném poškození kůže. Zabudovaný systém TPM (Trusted Platform Module) zabraňuje aktivitám hackerů snažících se zachytit heslo nebo šifrovací klíče k citlivým údajům.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).