Hlavní navigace

Nejjednodušší výměnný reklamní systém českého Internetu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nejjednodušší výměnný reklamní systém českého internetu

Praha, 5. 10. 2004 – Dne 5. října 2004 byl spuštěn nový unikátní výměnný reklamní systém Bannery.cz, zachovávající stálý výměnný poměr 1:1. Jeho cílem je stát se rovnocenným konkurentem renomovaným českým reklamním serverům. Bannery.cz obsahují všechny standardní funkce stávajících reklamních systémů a přinášejí nové nápady, které ze systému vytvářejí výjimečný celek – silný, výkonný a přesto maximálně přehledný.

Bannery.cz jsou určeny jak začátečníkům, kteří se rozhodnou nabídnout reklamní plochu na svých internetových stránkách, tak zkušeným uživatelům a správcům velkých serverů, pro které je reklama nepostradatelnou součástí propagace. To vše je umožněno členěním systému na dvě uživatelské úrovně – začátečník a pokročilý. V režimu začátečník dostane uživatel účet plně připravený na zobrazování reklamy, stačí jen vložit banner a na své stránky si vygenerovat reklamní kód, ostatní nastavení budou přednastavena automaticky. Režim pokročilý nabízí komplexní správu chování reklamních kampaní a dalších nastavení účtu.

Co můžeme nabídnout oproti konkurenčním reklamním systémům? Rychlou komunikaci s uživateli umožněnou počtem kvalifikovaných správců reklamních účtů, HTML bannery, možnost zobrazování rich media bannerů (Flash), příjemné prostředí a ovládání systému a mnoho dalšího. Pro náročné zákazníky a jejich reklamní kampaně je samozřejmě připravena možnost nákupu kreditů. Pro zajímavost – už v testovací fázi systém generoval průměrně 1,4 milionu zobrazení bannerů denně!

Autorem celého systému je Marek Blahuš, který do Bannerů vložil veškeré své programátorské „know-how“ a zajistil tak stoprocentní funkčnost systému. O uživatelské rozhraní a grafiku se stará Tomáš Krcha, mladý webdesigner získávající zkušenosti z renomovaných světových stránek věnujících se grafice. Testování a komunikaci s veřejností (PR) dostal na starosti David Šmehlík, externí dopisovatel některých tištěných či internetových médií. Technické zázemí poskytuje firma SuperHosting.cz zastoupená Zdeňkem Cendrou, a to na výkonných serverech připojených na páteřní síť českého internetu – to dává systému maximální rychlost, přístupnost a stabilitu.

Věříme, že nástup našeho systému na pole českého internetu bude prospěšný pro naše potenciální uživatele, kteří dostanou možnost prezentovat své stránky tím nejjednodušším, a přesto velice efektivním způsobem.

Za Bannery.cz
David Šmehlík
smehlik@bannery.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).