Hlavní navigace

Nejlepší sněhové podmínky hlásí snih.atlas.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

22. prosince 2004 – Atlas.cz jako již tradičně na začátku zimní lyžařské sezony spustil zpravodajský server pro milovníky zimních sportů na adrese snih.atlas.cz. Návštěvníci zde tak mohou před tím, než vyrazí na hory získat všechny potřebné informace: podrobný přehled lyžařských areálů s odkazy, aktuální sněhové zpravodajství i předpověď počasí nebo nabídku zájezdů a ubytování.

Server snih.atlas.cz obsahuje podrobné informace o všech lyžařských střediscích v České republice a o spoustě dalších v zahraničí. Lze se tak dozvědět například jak se do střediska dostat, jaké vleky jsou v provozu a jaká je jejich aktuální cena nebo kde se výhodně ubytovat. Střediska je také možné řadit například podle celkové výšky sněhu nebo podle nově napadeného sněhu a zájemci si tak mohou jednoduše vybrat místo s nejlepšími sněhovými podmínkami.

Zajímavostí jsou rovněž stránky pro milovníky snowboardu, a to jak pro ty zkušené, kteří zde najdou ojedinělou databázi snowboard parků v České republice nebo tipy a rady, tak pro ty začínající, kterým představí základní snowboardové disciplíny nebo základní výrazy používané v tomto sportu.


Kontakty:
ATLAS.CZ, a.s.
Martin Klofanda
Marketing Manager
eMail klofanda@atlas-as.cz
Mobil +420 777 143 033

Neopublic s.r.o.
Soňa Trávníčková
eMail sonat@neopublic.cz
Mobil +420 731 475 481


O ATLAS.CZ, a.s.

ATLAS.CZ je jeden z předních českých internetových portálů, jehož cílem je poskytovat uživatelům přehledným způsobem informace z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Na stránkách portálu lze nalézt informace a služby z oblasti zábavy, nakupování, cestování nebo komunikace. K nejúspěšnějším patří například atlas firem, internetový autosalon, digitální mapy nebo živé audio a video přenosy na live.atlas.cz. ATLAS.CZ chce i v budoucnu rozšiřovat spektrum svých služeb a prostřednictvím moderních technologií nabízet všem svým návštěvníkům místo na internetu, kde se cítí jako doma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).