Hlavní navigace

Nejlepší stránky budou mít webhosting zdarma

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nejlepší www stránky budou mít webhosting na rok zdarma

Všichni provozovatelé webových prezentací a aplikací se mohou na http://soutez­.ignum.cz zúčastnit soutěže o nejlepší webové stránky. Vítěz soutěže získá od firmy IGNUM, s.r.o. bezplatný hosting pro své stránky po dobu jednoho roku.

Podmínkou zařazení do soutěže je hostování webové prezentace nebo aplikace na serverech firmy IGNUM. Soutěž je určena nejen stávajícím zákazníkům firmy. Zúčastnit se mohou také noví klienti, kteří převedou své webové prezentace na servery www.ignum.cz. Formulář s přihláškou do soutěže a další podmínky účasti jsou k dispozici na http://soutez­.ignum.cz. Zájemci mohou posílat přihlášky do 31. července 2003. Při hodnocení webových stránek se bude zohledňovat především originalita řešení, použitelnost webové prezentace a praktický přínos uživatelům internetu.

Internet a moderní telekomunikační technologie vůbec jsou dnes velmi diskutované. Přínos těchto technologií pro podnikání je zřejmý, realita je však bohužel mnohdy odlišná. Ne vždy se například provozovatel webové prezentace setká s přímým a hmatatelným přínosem prezentace pro své podnikání. Jedním z cílů soutěže firmy IGNUM je ukázat na zajímavý webový projekt, který je originální a funkční a který navíc přináší praktický užitek návštěvníkům webu.

Společnost Ignum s.r.o. poskytuje profesionální hostingové služby od roku 1998. V současnosti hostuje více než 5 000 virtuálních serverů a patří mezi přední české společnosti nabízející virtuální hosting, dedikovaný hosting a server-hosting včetně aplikačních služeb.