Hlavní navigace

Nejlepší telekomunikační web má IPEX

[Tisková zpráva] Úvod Aktuality Nejlepší telekomunikační web má IPEX (TZ 07/2010) Nejlepší telekomunikační web má IPEX (TZ 07/2010) Praha, 21. října 2010 – Nejlepší web mezi telekomunikačními operátory má IPEX (www.ipex.cz). Ukázal to 8. ročník soutěže WebTop100 (www.webtop100.cz). IPEX za sebou nechal weby společností MobilKom, 2N TELEKOMUNIKACE, AVONET nebo České Radiokomunikace.

Sdílet

Žebříček nejlepších webů sestavila odborná porota v čele s předsedou poroty Ivanem Pilným. Hodnocena byla zejména použitelnost, grafický design, technické řešení, marketingový potenciál a přínos pro uživatele.

Jiří Donát, jeden z porotců: „Jako uživatelsky nejvíce přívětivé a logicky nejlépe rozvrženy se mi jeví stránky ipex.cz. Ty jsou pro mě také kandidátem na celkové vítězství v této kategorii. Je vidět, že je vytvářeli lidé, kteří přemýšlí o své práci, a tedy i o potřebách uživatelů, pro které web vytvářejí.“

TOP 5 nejlepších webů v kategorii Telekomunikace
Pořadí / Název / URL / Body
1. IPEX a.s. www.ipex.cz 60,0
2. MobilKom, a.s. www.ufon.cz 58,2
3. 2N TELEKOMUNIKACE a.s. www.2n.cz 57,5
4. AVONET, s.r.o. www.avonet.cz 46,5
5. České Radiokomunikace a.s. www.radiokomu­nikace.cz 45,5

„Naším hlavním cílem je, být českým firmám spolehlivým a dlouhodobým partnerem v oblasti telekomunikačních řešení,“ říká Ing. Pavel Píštěk, místopředseda představenstva IPEX a.s. „K tomu patří také trvale aktualizovaný, aktuální a použitelný web. Jsme proto rádi, že jsme obstáli v tak silné konkurenci a získali nejvyšší ocenění,“ dodal.

IPEX se profiluje jako lídr v oblasti ucelených telekomunikačních řešení pro firemní zákazníky. V poslední době akceleruje svůj růst. Nedávno například oznámil převzetí části zákazníků společnosti VOLNÝ, a.s.

Kompletní výsledky soutěže a metodiku hodnocení naleznete na webových stránkách soutěže WebTop100 na adrese http://www.web­top100.cz/sou­tez/vysledky.