Hlavní navigace

Nejlepší telekomunikační web má IPEX

[Tisková zpráva] Úvod Aktuality Nejlepší telekomunikační web má IPEX (TZ 07/2010) Nejlepší telekomunikační web má IPEX (TZ 07/2010) Praha, 21. října 2010 – Nejlepší web mezi telekomunikačními operátory má IPEX (www.ipex.cz). Ukázal to 8. ročník soutěže WebTop100 (www.webtop100.cz). IPEX za sebou nechal weby společností MobilKom, 2N TELEKOMUNIKACE, AVONET nebo České Radiokomunikace.

Doba čtení: 1 minuta

Žebříček nejlepších webů sestavila odborná porota v čele s předsedou poroty Ivanem Pilným. Hodnocena byla zejména použitelnost, grafický design, technické řešení, marketingový potenciál a přínos pro uživatele.

Jiří Donát, jeden z porotců: „Jako uživatelsky nejvíce přívětivé a logicky nejlépe rozvrženy se mi jeví stránky ipex.cz. Ty jsou pro mě také kandidátem na celkové vítězství v této kategorii. Je vidět, že je vytvářeli lidé, kteří přemýšlí o své práci, a tedy i o potřebách uživatelů, pro které web vytvářejí.“

TOP 5 nejlepších webů v kategorii Telekomunikace
Pořadí / Název / URL / Body
1. IPEX a.s. www.ipex.cz 60,0
2. MobilKom, a.s. www.ufon.cz 58,2
3. 2N TELEKOMUNIKACE a.s. www.2n.cz 57,5
4. AVONET, s.r.o. www.avonet.cz 46,5
5. České Radiokomunikace a.s. www.radiokomu­nikace.cz 45,5

„Naším hlavním cílem je, být českým firmám spolehlivým a dlouhodobým partnerem v oblasti telekomunikačních řešení,“ říká Ing. Pavel Píštěk, místopředseda představenstva IPEX a.s. „K tomu patří také trvale aktualizovaný, aktuální a použitelný web. Jsme proto rádi, že jsme obstáli v tak silné konkurenci a získali nejvyšší ocenění,“ dodal.

IPEX se profiluje jako lídr v oblasti ucelených telekomunikačních řešení pro firemní zákazníky. V poslední době akceleruje svůj růst. Nedávno například oznámil převzetí části zákazníků společnosti VOLNÝ, a.s.

Kompletní výsledky soutěže a metodiku hodnocení naleznete na webových stránkách soutěže WebTop100 na adrese http://www.web­top100.cz/sou­tez/vysledky.