Hlavní navigace

Nejlepší webové stránky má společnost Grant Help

[Tisková zpráva] Praha, 27. března 2008 – Internetová prezentace společnosti Grant Help www.granthelp.eu byla na konci března oceněna jako nejlepší v hodnocení projektem Webdesign City.

Sdílet

„Ocenění naší webové prezentace nás samozřejmě těší. Jako nově vzniklá společnost se totiž snažíme přinášet do klientských vztahů nový rozměr. Internetovou prezentaci tak považujeme za jednu z důležitých vstupních bran, kterou s námi klienti mohou komunikovat,“ uvedl Milan Eliáš, vedoucí konzultant společnosti Grant Help.

„V oblasti B2B, v níž se společnost Grant Help pohybuje, se obvykle dbá zejména na přímý kontakt. Grant Help se ale snaží přinášet inovace – a ocenění našich internetových stránek je dalším důkazem, že jdeme správným směrem,“ doplnil Milan Eliáš.

Webdesign City je studentský projekt, jehož hlavním cílem je dát možnost ukázat světu práci mladých nadějných webdesignerů a inspirovat tak další autory k tvorbě úspěšných internetových projektů.

Do projektu Webdesign City se může zapojit každý. Stačí přidat odkaz na web a dále už záleží pouze na kvalitách webu jakou oblibu si získá. Každý web v galerii může být uživateli libovolně komentován a hodnocen. Na základě hodnocení uživatelů se neustále sestavuje TOP10 nejoblíbenějších we­bů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).