Hlavní navigace

Nejnovější set-top box Gigaset M260 T – digitální kvalita pro každou domácnost

[Tisková zpráva] Společnost Siemens Home and Office Communication Devices nabízí na českém trhu nový set-top box Gigaset M260 T, který přijímá nejen digitální televizi, ale také radiové vysílání. Stejně jako všechny produkty Gigaset lze i tento nový, vysoce kvalitní DVB-T přijímač snadno používat, a to zejména díky jednoduchému a intuitivnímu elektronickému průvodci programem (EPG).

Sdílet

Set-top box Gigaset M260 T nabízí přesně to, co uživatelé vyžadují: ostrý obraz, čistý zvuk a uživatelské menu v českém jazyce. Funkce plug and play produktu Gigaset M260 T zaručuje jeho velmi jednoduchou instalaci a používání. Praktické menu na obrazovce (OSD) s intuitivním uživatelským rozhraním snadno provede napříč celým menu i technické nováčky.

Funkce EPG (elektronický průvodce programem) zobrazuje na obrazovce probíhající a následující TV a radiový program. Uživatelé již proto nebudou potřebovat tištěný TV program. Přístroj také obsahuje integrovaný teletext, jenž uživatelům nabízí další informace o programech, které chtějí sledovat.

Gigaset M260 T automaticky přepíná mezi standardními formáty 4:3 a 16:9, a tak uživatelům umožňuje sledovat programy vysílané širokoúhle bez nutnosti formát manuálně upravovat. Čistý design s harmonickými liniemi propůjčuje set-top boxu nadčasovou eleganci, která se hodí do každé domácnosti.

Digitální přijímač Gigaset M260 T je již na českém trhu a jeho doporučená koncová cena je 1959,– Kč s DPH.