Hlavní navigace

Nejrychleji rostoucí rodinná síť přichází do Čech a na Slovensko

[Tisková zpráva] Portál MyHeritage přeložil své služby do jedenácti nových jazyků, podporuje jich nejvíce ze všech rodinných stránek

Sdílet

Praha, Londýn, Tel Aviv – 31. října 2008 – MyHeritage, jeden z nejoblíbenějších rodinných portálů na světě, dnes oznámil spuštění svých služeb v jedenácti nových jazycích. Rodiny po celém světě tak mohou stránky využívat již celkem ve třicetičtyřech mutacích. Nové rozšíření zahrnuje češtinu, slovenštinu, dánštinu, bulharštinu, srbštinu, chorvatštinu, litevštinu, malajštinu, arabštinu a perštinu.

“Rodiny po celém světě chtějí objevovat svoji historii a zůstávat v kontaktu se svými nejbližšími, kteří mohou být rozeseti po celém světě,” prozradil Gilad Japhet, zakladatel a výkonný ředitel MyHeritage.. “Jsme zavázáni tvořit z MyHeritage nejkomplexnější místo na internetu pro rodiny, bez ohledu na to, kde se nacházejí a jakým jazykem mluví.”

MyHeritage pomáhá více než 26 milionům lidí po celém světě komunikovat v rámci rodin a usnadňuje bádání spjatá s rodinnou historií a tvorbou rodokmenů. Za působivým růstem stojí především stále sílící touha rodin zůstat ve spojení prostřednictvím internetu a snadno sdílet novinky a fotografie se všemi nejbližšími. Portál MyHeritage je dostupný nejen přes internet (www.myheritage.cz či www.myheritage.sk) ale i bez připojení k internetu, a to prostřednictvím bezplatné aplikace Family Tree Builder. Společnost MyHeritage rovněž vyvinula unikátní technologii, která dokáže automaticky rozpoznávat tváře na fotografiích a fotografie uspořádat podle osob, které se na nich vyskytují. Tato novinka tak usnadňuje a zrychluje správu, vyhledávání a sdílení fotek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).