Hlavní navigace

Nejrychlejší Blu-ray přehrávač na světě – Samsung BD-P1600!

[Tisková zpráva] Přemýšleli jste někdy nad tím, co všechno stihnete za jednu vteřinu? Vteřina stačí pro vznik nového života, během vteřiny mrknete několikrát okem a stihnete se taky usmát. Nejrychlejší Blu-ray přehrávač na světě, Samsung BD-P1600, dokáže během jedné vteřiny vysunout mechaniku pro vkládání disků!

Sdílet

Společnost Samsung opět upevňuje svoji pozici na trhu Blu-ray přehrávačů. Samsung BD-P1600 se stal nejrychlejším Blu-ray přehrávačem na světě a porazil své největší konkurenty. Během jedné vteřiny po stisknutí tlačítka se vysune mechanika pro vkládání disků a poté už jen stačí zvolit Váš oblíbený film, hudbu či disk s fotografiemi.

Blu-ray přehrávač Samsung BD-P1600 je nejrychlejším Blu-ray přehrávačem na světě. Své konkurenty ve stejné kategorii porazil nejen v rychlosti otevření mechaniky, ale rovněž v načtení disku a jeho spuštění, říká David Vaculík, produktový manager audio-video techniky společnosti Samsung.

Své prvenství si Blu-ray BD-P1600 drží i v dalších rekordních časech. Do pohotovostního režimu (Booting Time) se dostane za pouhých 3,8 sekund. Doba rozběhnutí (Loading Time) CD činí 7,7 vteřin, s DVD se vypořádá za 8,8 vteřin a k načtení Blu-ray disku stačí pouhých 15,2 vteřin, což dělá ze Samsung Blu-ray přehrávače BD-P1600 naprostý tryskáč v porovnání s konkurencí.

Patříte-li mezi uživatele, kteří si potrpí na dokonale propracovaný design, a nemáte rádi zbytečné časové prodlevy, pořiďte si nejrychlejší Blu-ray přehrávač na světě – Samsung BD-P1600. Stačí pouze jedna vteřina.

Doporučená maloobchodní cena Blu-ray přehrávače Samsung BD-P1600 činí 6 990,– Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).