Hlavní navigace

Nejúspěšnější projekt televize Prima - VyVolení II. startují už 18. února 2006 v 19:50

[Tisková zpráva] Druhá řada úspěšné reality show VyVolení startuje na televizní obrazovce Prima TV už v sobotu 18. února 2006 v 19:50 hodin zahajovací show.

Sdílet

První řada VyVolených stvořila fenomén. Příběhy patnácti soutěžících se staly centrem zájmu velkého množství lidí, kteří je denně sledovali, fandili jim a povídali si o nich. Jsem si jistý, že si televizní diváci vyberou další VyVolené, kterým budou věnovat svůj zájem a přízeň, opravdu dobře, nepochybuji, že budou mít šťastnou ruku, říká generální ředitel televize Prima Martin Dvořák.

První řada VyVolených vyvolala v naší zemi obrovský ohlas. Jsem přesvědčen o tom, že druhá řada naší reality show nezůstane vůbec pozadu, dokonce očekáváme, že bude ještě úspěšnější. Zahraniční zkušenosti nás v tomto předpokladu velmi podporují, říká Radko Janoušek, manažer projektu.

Jsem si jist, že druhá řada VyVolených zaznamená obrovský ohlas. Spolupráce s televizí Prima byla perfektní a jsem rád, že na ni můžeme navázat a pracovat společně na tomto velmi úspěšném televizním projektu, dodává Janos Wisinger, konzultant projektu.

VyVolení II. bude televize Prima vysílat od 18. února denně až do léta. Diváci se mohou opět těšit na minimálně patnáct soutěžících, kteří se ve zcela nové Vile utkají o rekordní výhru – kombinovanou cenu v hodnotě 15 milionů korun.

Poté, co televize Prima musela nuceně opustit prostory Vily a studia na pražské Harfě, probíhá v současné době výstavba nové Vily, nového zázemí a studia v pražské Libni.

Druhou řadu VyVolených bude moderovat stávající moderátorská trojice – velké večerní show Tereza Pergnerová, Noční show Libor Bouček, denní rekapitulace Vlasta Korec. Není vyloučeno, že moderátorský tým bude ještě rozšířen.

Systém hry zůstane zachován. Po úvodním týdnu Voleb kdy si diváci zvolí své VyVolené, bude první část soutěžících přestěhována do Vily, kde budou jejich osudy sledovat 24 hodin denně desítky kamer. Televize Prima bude stejně jako v první řadě přinášet denně několikrát záznamy a informace z dění ve Vile. Diváci se mohou těšit na množství překvapení a zajímavých momentů, díky flexibilitě tohoto formátu jsou připravena další překvapení.

V současné době je uzavřen výběr 60 soutěžících, kteří se postupně utkají o přízeň televizních diváků.

První řadu reality show VyVolení sledovalo v televizi Prima denně v průměru okolo 1,5 milionu diváků starších 15 let. Finále VyVolených se stalo historicky nejsledovanějším pořadem naší televize, který vidělo 2,207 milionu diváků. Historicky prvním vítězem VyVolených se stal Vladko Dobrovodský, který získal doposud nejvyšší televizní výhru v České republice v hodnotě 11 milionů korun čistého.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).