Hlavní navigace

Největší 3D plazma je v prodeji už i v České republice!

[Tisková zpráva] V těchto dnech Panasonic rozšiřuje nabídku1 a na český trh uvádí 65palcovou 3D plazmu TX-P65VT20, největší sériově vyráběný 3D plazmový televizor na světě.

Sdílet

Praha, 6. srpna 2010 – Zážitek podobný sledování 3D filmu ve specializovaných kinech si už můžete dopřát i ve vlastním obýváku. Do prodeje totiž přichází 3D plazma Panasonic TX-P65VT20. Na obrazovce s úhlopříčkou úctyhodných 165 cm získá každý 3D film mrazivě realistický rozměr a vy se hned ocitnete přímo uprostřed děje.

Luxusní model TX-P65VT20 je určený pro náročného diváka a svými rozměry i technologickými parametry je zárukou skutečně mimořádného vizuálního zážitku. Díky extrémně rychlé odezvě fosforových buněk a 600Hz technologii má divák k dispozici v současnosti bezkonkurenční kvalitu 3D zobrazení.

Bonusem k 3D zážitkům je bohatá funkční výbava, která z tohoto televizoru dělá multimediální centrum domácí zábavy. Televizor bez problémů přehraje materiál uložený v komprimovaných formátech DivX, MP3, DivX HD a JPEG, nechybí ani možnost nahrávat přímo na externí pevný disk. Samozřejmostí je funkce VIERA CAST, která zpřístupňuje kompletní archív TV NOVA, video server YouTube či sportovní zpravodajství na Eurosportu. Nedávno v nabídce přibyla i populární aplikace Skype a oblíbený zpravodajský portál tn.cz.

TX-P65VT20 má podobně jako všechny NeoPDP panely Panasonic certifikaci THX, což znamená, že podání barev a kvalita zobrazení filmů přesně odpovídají studiovým parametrům. V základní výbavě televizoru jsou i dva páry 3D brýlí s aktivní synchronizací a satelitní tuner s podporou 3D vysílání.

3D plazma TX-P65VT20E je v prodeji za doporučenou MOC 129 995 Kč. Zákazník dostane při jejím zakoupení i dva Blu-ray disky s 3D pohádkami Koralina a Doba ledová 3 zdarma. 2

O společnosti Panasonic
Panasonic Corporation je světovým leaderem ve vývoji a výrobě elektronických produktů pro širokou škálu spotřebitelských, obchodních a průmyslových aplikací. Společnost sídlící v japonské Ósace vykázala za finanční rok končící 31. březnem 2010 čisté konsolidované tržby ve výši 7 420 miliard japonských jenů (zhruba 56.6 miliard euro). Akcie společnosti jsou obchodovány na burzách v Tokyu, Ósace, Nagoji a New Yorku (NYSE: PC). Více informací o společnosti a značce Panasonic najdete na internetových stránkách http://panaso­nic.net.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).