Hlavní navigace

Největší belgická síť nemocnic nasazuje SAP ERP

[Tisková zpráva] Společnost SAP, největší dodavatel aplikačního softwaru pro organizace všech velikostí, oznámila, že antverpská síť nemocnic ZNA (ZiekenhuisNetwerk Antwerpen) si zvolila nový informační systém od SAP k podpoře svých finančních a logistických procesů. Informační systém pro nemocnice, jehož základem je SAP ERP a řešení SAP for Healthcare, nasadí společnost Partezis, certifikovaný partner SAP. ZNA je jednou z deseti největších sítí nemocnic v Evropě a největší v Belgii.

Sdílet

„Výkonný informační systém je důležitý pro splnění cíle ZNA nabízet cenově dostupnou a kvalitní zdravotní péči všem pacientům,“ řekl Jef Peeters, výkonný ředitel ZNA a pokračoval: „Výběr nového informačního systému jsme pojali velmi zodpovědně, zaměřili jsme se na osvědčené kvality řešení, harmonogram implementace, služby, údržbu a pořizovací cenu. Na konci tohoto nelehkého výběrového řízení zůstalo jediné řešení od SAP a Partezis.“

Software pomůže integrovat administrativní procesy nemocnic na otevřené a škálovatelné platformě. „Je to standardní řešení s vynikající podporou všech finančních a logistických procesů a flexibilitou, která dovolí rozšiřovat nebo měnit nastavení podle našich potřeb i v budoucnu,” dodal Peeters.

„Společnost SAP má dvacet let zkušeností v oblasti poskytování IT služeb zdravotnickým zařízením a její systémy používá více než 1000 nemocnic po celém světě. ZNA se tedy může těšit na zkušeného dodavatele s osvědčeným řešením,” řekl Harald Pitz, vicepresident, SAP Healthcare. „V Belgii používá software od SAP více než padesátka dalších nemocnic a zaopatřovacích institucí. ZNA může využít jejich zkušenosti se zaváděním systému a těžit z podpory široké uživatelské základny.”

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).