Hlavní navigace

Největší česká síť prodejen počítačů dál roste: V brněnské Galerii Vaňkovka bude otevřena další z prodejen COMFOR

[Tisková zpráva] Ostrava, 6. 5. 2009 – Další expanzi hlásí největší síť prodejen počítačů v České republice, prodejní síť COMFOR. Po tom, co ohlásila růst obratu v roce 2008 a zavedla šrotovné také na počítače, rozšiřuje počet svých prodejních míst. Již 15. května v brněnském obchodním centru – Galerii Vaňkovka otevírá svou 164. prodejnu, 15. v obchodním centru.

Sdílet

Prodejna bude mít v přízemí obchodního centra rozlohu 42 m2 a díky umístění v centru bude dobře dostupná pro všechny zákazníky. Podobně jako celá síť COMFOR se bude z velké části orientovat na schopnost poskytovat maximální podporu běžným zákazníkům přímo v místě jejich bydliště. Standardně nadstandardní bude i přístup zaměstnanců. Bohaté služby z oblasti IT – servis záruční i pozáruční, pomoc s instalací produktů, odvirování a bohaté poradenství je samozřejmostí.

„Průběžně školíme všechny zaměstnance, aby byli schopni dobře obsloužit naše zákazníky, ať už laiky, nebo zdatné specialisty. Školení probíhají 3× ročně se zaměřením na znalectví produktu, 4× ročně na psychologii prodeje a nejméně 1× ročně jsou věnována čistě technické oblasti,“ připomíná marketingový ředitel sítě COMFOR Martin Wanke.

O síti COMFOR
Obchodní síť COMFOR se orientuje na prodej kvalitní výpočetní a digitální techniky se zaměřením na zákazníka, který vyžaduje komplexní řešení svých požadavků. Ve svých prodejnách nabízí také počítače vlastní značky COMFOR, kterých se v roce 2008 prodalo 17 452 kusů. Prodejny COMFOR jsou součástí také mnoha obchodních center po celé zemi. Prodejní doba v nich poskytuje klientům jistotu, že mohou své problémy řešit i v nestandardní pracovní dobu dlouho do večera, nebo klidněji přes dny pracovního volna.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).