Hlavní navigace

Největší český výrobce pecí pojede na QI

[Tisková zpráva] 19. července měsíc 2010 – Jeden z největších evropských výrobců v segmentu výroby pecí a sušáren, společnost LAC, s.r.o. se připojuje mezi uživatele QI.

Sdílet

LAC dodává své produkty do velkých výrobních firem jako ABB, BMW, Peugeot, Siemens, BOSCH a další. Jedním z mnoha významných zákazníků LACu je i další spokojený uživatel QI – společnost Galvamet, zabývající se tepelným zpracováním a povrchovou úpravou kovů.

S razantním vývojem společnosti, který potvrzuje i současných 200 zaměstnanců, 25.000 m2 výrobního, skladovacího a administrativního zázemí a přes 9.000 doposud vyrobených pecí, vyvstala i potřeba komplexního řešení pro řízení podniku. Jedním z cílů společnosti je zaměření na vývoj, inovaci a špičkovou technologii a to jak v oblasti výroby, tak v oblasti informačních systémů. Proto zvolila informační systém QI, který bude využíván nejen v ekonomické oblasti, ale také ve výrobě.

LAC nabízí svým zákazníkům komplexní řešení v oblasti tepelného a chemicko-tepelného zpracování materiálů. Stejně komplexní řešení společnosti nabídne informační systém QI v oblasti podnikového informačního systému.

O společnosti DC Concept
Společnost DC Concept je přední český výrobce podnikového softwaru pro střední a velké společnosti. Jejím hlavním produktem je informační systém QI, který používá více než 500 firem z oblasti výroby, služeb, maloobchodu, velkoobchodu a distribuce. Společnost disponuje unikátní technologií pro vývoj informačních systémů, díky které garantuje zákazníkům nadčasové a komplexní řešení. Jako jediný český výrobce informačních systémů získala ocenění Top 100 Vendors časopisu IT Week. Cílem společnosti DC Concept je usnadňovat lidem práci s informacemi.