Hlavní navigace

Největší konference o webu a jeho tvorbě WebExpo v on-line přenosu

[Tisková zpráva] Praha, 23. září 2010 - V pátek 24.9. a sobotu 25.9. proběhne nejvetší středoevropská konference o webu a jeho tvorbě s názvem WebExpo. Pořadatelé a společnosti Adobe Systems a PRO-ZETA Broadcasters přinesou internetový přenos z programem nabité Design Hall. Návštěvníci stránek WebExpo.CZ budou moci sledovat přednášky ve špičkové kvalitě a přidat se tak k tisícovce registrovaných návštěvníků. Přednášky budou vedeny v českém a anglickém jazyce.

Sdílet

Přijďte nahlédnout i Vy do kuchyně špičkovým tvůrcům webových aplikací s pomocí technologií společností PRO-ZETA a Adobe Systems. Videopřenosy budou zajištěny na zcela nové 64-bitové platformě Adobe Flash Media Server 4.

Přenosy lze sledovat na stránce webexpo.cz/de­signlive v pátek od 09:30 do 19:00 a v sobotu od 10:00 do 19:00.

Závěrečnou přednášku v sobotu od 17:45 povede hvězda konference Ryan Singer (USA) z 37signals, jejichž aplikace pro kolaborativní týmovou komunikaci používají miliony uživatelů na celém světě. Ryan v 75 minutách předvede, jak v jejich firmě probíhá designový návrh webové aplikace od prvního nápadu, přes návrhy uživatelského rozhraní až k výsledné aplikaci.

PRO-ZETA spol. s r.o. Praha
Společnost působící na trhu videotechnologií již 19 let. Hlavní orientací společnosti je zajišťování komplexních systémů odbavení videoobsahu pro televizní, kabelové a internetové společnosti, videokonferencing a vývoj specializovaného software. V posledních letech se specializuje také na internetový video a audio streaming. Provozuje jednu z největších CDN (sítí pro doručování obsahu) ve střední a východní Evropě.

WebExpo s.r.o.
Společnost pořádá každoroční konferenci WebExpo, která do Prahy přiváží inspiraci a know-how v oblasti vývoje internetových aplikací z celého světa. Pořádá také pravidelná měsíční setkání pro české webové startupy – WebExpo Startup Meetup. Společnost plánuje na rok 2011 rozšířit své aktivity v edukativní oblasti nabídkou dlouhodobých seminářů a letní školy jako doplněk vysokoškolského vzdělávání v oboru vývoje, designu a marketingu webových aplikací. Společnost WebExpo s.r.o. se také zabývá výrobou webových aplikací na zakázku.