Hlavní navigace

Největší paměťová karta

[Tisková zpráva] Kapacita paměti 16GB je ideální pro videokamery a fotoaparáty s funkcí sériového snímání. Vysoká rychlost čtení 20MB/s a zápisu 15MB/s zajišťuje snadný přenos dat mezi kartou a počítačem. Používání usnadňuje přiložený USB adaptér pro optimální výkon a maximální kompatibilitu.

Sdílet

Společnost Sony zdvojnásobila kapacitu své nové vysokorychlostní paměťové karty Memory Stick PRO-HG Duo™ HX na 16GB. Kombinace vysoké rychlosti čtení i zápisu a zdarma dodávaného USB adaptéru dělá z této karty ideální médium pro přenášení záznamu do počítače z HD videokamer nebo digitálních zrcadlovek se sériovým snímáním.

Přiložený USB adaptér usnadňuje přenos dat do počítače. Přenosové rychlosti 20MB/s pro čtení a 15MB/s pro zápis1 jsou více než trojnásobně vyšší, než možnosti současné řady PRO-Duo. Další užitečnou „vychytávkou“ je možnost bezplatného stažení aplikace Memory Stick Data Rescue Service, která dokáže v případě potřeby rychle obnovit smazané fotografie a soubory.

Výkon paměťové karty Memory Stick PRO-HG™ Duo HX umožňuje použití 8bitového paralelního rozhraní. Desetiletá záruční lhůta pak představuje jistotu pro náročné zákazníky, kteří požadují vysokou kvalitu.

1 Rychlost je založena na testech na optimalizovaných kompatibilních hostitelských zařízeních. Skutečná přenosová rychlost závisí na použitém hostitelském hardware. V kombinaci s dodaným USB adaptérem MSAC-UAH1 paměťová karta Memory Stick PRO-HG Duo HX dosahuje rychlosti čtení 20 MB/s a rychlosti zápisu 15 MB/s.

S paměťovou kartou Memory Stick PRO-HG Duo HX lze dosáhnout nejvyšších přenosových rychlostí.

Přenos 115 minut videa za přibližně 6 min* a přenos 3000 snímků** za přibližně 3 minuty

*Režim FH (1920×1080) / videozáznam (velikost souboru: 7,35 GB) pořízený kamerou HDR-CX100

**Formát DSCW300, velikost 13 M

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).