Hlavní navigace

Největší talent mají Dae Men!

[Tisková zpráva] Cesta za tím největším česko slovenským talentem je u konce. Vítězem jediné originální talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT se stali sexy siloví akrobaté Dae Men. Diváci z celého Česka a Slovenska jim zaslali nejvíce hlasů a pomohli jim k výhře 100 tisíc EUR a otevřeli jim cestu do světa showbusinessu nejen v Las Vegas.

Sdílet

Na obrazovkách Televize Prima a TV JOJ se tuto neděli v přímém přenosu odehrálo velké finále show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT. Na brněnské výstaviště se sjelo všech čtrnáct finalistů, aby zabojovali o pohádkovou finanční výhru a také angažmá v Las Vegas a účast na soutěži všech talentů.

Velkolepou podívanou zahájila ohnivým pěveckým vystoupením Lucie Bílá a pak už nebránilo nic v přehlídce těch nejlepších soutěžících, kteří se probojovali až do finále. Kromě Dae Men měli šanci na výhru měli také akrobaté s exotickým jménem – Chebejet; tancující kouzelník – Radek Bakalář; raperská bratrská dvojice NH6, o kterých už nikdo nepochybuje; Křečkovi muži, kteří předvedli taneční show jako z Pobřežní hlídky; Sestry Winklerovy s duetem Tell Him, barevný tanec skupiny The Pastels, zpěvačka Veronika Stýblová, která už umí být i drsná holka; hudební misionáři Mako!Mako, zpěvačka s tahem na branku – Dominika Hašková, saxofonový mág Patrik Žiga, scénicky dokonalí Mighty Shake – Zastávka a operní zpěvák s tajemstvím – Marián Zázrivý.

Večer uzavřeli výherci show SLOVENSKO MÁ TALENT Old School Brothers a po jejich vystoupení přišlo na řadu poslední rozhodnutí. Do závěrečného rozstřelu se dostali zpěvák Marián Zázrivý, kouzelník Richard Nedvěd a sexy siloví akrobaté Dae Men. Z výhry se ale mohl radovat jen jeden z nich. Moderátoři Jakub Prachař a Martin „Pyco“ Rausch napínali diváky jak jen mohli, ale nakonec oběma národům sdělili verdikt. Vítězem show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT jsou DaeMan.