Hlavní navigace

Největší zájem je o rockové MP3

[Tisková zpráva] Největší zájem mají uživatelé Centrum.cz o rockovou hudbu, konkrétně pak o hudbu skupiny Kabát a Daniela Landy. Většina uživatelů vyhledává podle žánrů a hledá tak především inspiraci pro poslech nové hudby. Vyplývá to ze statistik návštěvnosti vyhledávače Centrum.cz, který v květnu spustil unikátní vyhledávání MP3 skladeb v rámci nového programu ,,Centrum.cz – zkraťte si hledání“.

Sdílet

Z interpretů je největší zájem o skupinu Kabát, Daniela Landu a Nelly Furtado. Za touto trojicí se překvapivě umístila skupina Abba. Do TOP 10 se vešla i skupina Linkin Park, která 12. června navštíví Prahu. Naopak minimální zájem byl o MP3 skladby George Michaela, který minulý víkend v Praze neuskutečnil svůj avizovaný koncert. Z českých zástupců skupina Divokej Bill obsadila 11. příčku, Aneta Langerová se s Ewou Farnou vešly do první třicítky, Karel Gott byl 32. nejvyhledá­vanějším interpretem.

Uživatelé Centrum.cz nejvíce vyhledávají rockovou hudbu, poté následuje pop a taneční hudba. Naopak uživatelé nepreferují příliš world, salsu nebo funk.