Hlavní navigace

Nejvíc sexy muži již zítra v TOP STAR magazínu

[Tisková zpráva] Kdo se umístil v aktuálním žebříčku nejvíc sexy mužských celebrit na prvních příčkách? A jaká byla zahajovací party nového televizního kanálu Prima COOL? Nic neunikne reportérkám TOP STAR magazínu! Nenechte si ujít další vydání společenského magazínu TOP STAR ve středu 15. dubna ve 21.15 na Primě!

Sdílet

TOP STAR DEN S HVĚZDOU: COOL – zahajovací večírek
Zavítejte s TOP STAR magazínem na zahajovací party nového programu televize Prima – a buďte zkrátka COOL!

TOP STAR ODHALENÍ: Lucie Bílá
Lucie Bílá oslaví v následujících dnech třiačtyřicáté narozeniny a TOP STAR magazín gratuluje! Zastihli a vyzpovídali jsme ji při slavnostním udělování cen Thálie, odkud si – zcela netradičně – neodnesla žádnou z cen. Vnímá to jako prohru?

TOP STAR ODHALENÍ: Alena Šeredová si utahuje z Leoše Mareše
Známá česká modelka žije se svým přítelem – místní fotbalovou star – a synem v Itálii. Při nedávné návštěvě Prahy o ní ale opět bylo slyšet. Proč se – ověšena pravými diamanty – pustila do Leoše Mareše?

TOP STAR CELEBRITY: Taťána Kuchařová
V minulé reportáži nám Táňa ukázala vlastní návrhy luxusních šperků, nyní – po čtyřech měsících – se mohla pochlubit výsledkem. Podívejte se s námi na šperky milionové hodnoty…

TOP STAR AKTUÁLNĚ : Miss Iveta Lutovská
Jaká je v soukromí dosud nejstarší česká královna krásy? Rozhovor o životě na cestách, jejím dlouhodobém partnerském vztahu a nových příležitostech.

TOP STAR ODHALENÍ: Manžel Mirky Čejkové propuštěn z vězení
Moderátorka hlavního zpravodajství Primy září štěstím. Její manžel, který byl v roce 2005 poslán do vězení na 8 let za finanční podvody, je podmínečně propuštěn. On i jeho šťastná manželka nám poskytli rozhovor…

TOP STAR CELEBRITY: Nejvíc sexy muži
Kdo se umístil v aktuálním žebříčku nejvíc sexy mužských celebrit na prvních příčkách? Jaký je rozdíl mezi zástupci starší sexy generace a té dnešní? Dvě příčky obsadili i herci z našich „Vékávéček“… Strefili bychom se vám do vkusu?

TOP STAR – DEN S HVĚZDOU: Petr Vondráček
Loni Televize Prima bodovala při udělování cen TýTý hned dvakrát. Hádej, kdo jsem! se umístil jako pořad roku a Petr Vondráček jako objev roku. Jak Petr žije? Co ho nejvíc potěší? A promění nominaci Hádej, kdo jsem! v úspěch na TýTý letos znovu?

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT a MÓDNÍ POLICIE:
Gábina si nedala říct a zase vyrazila na mejdánek. Tentokrát se vlnila v rytmu diska s Michalem Davidem…