Hlavní navigace

Nejvyšší výkonní představitelé společnosti Oracle se v Praze zúčastní konference zaměřené na aplikač

[Tisková zpráva]

Sdílet

Nejvyšší výkonní představitelé společnosti Oracle se v Praze zúčastní konference zaměřené na aplikační strategii Oracle

Společnost Oracle dnes oznámila, že ve čtvrtek 6. října 2005 bude v pražském hotelu Hilton pořádat konferenci o strategiích a produktech z oblasti softwarových podnikových aplikací. Tato akce je jednou z řady konferencí o obchodní strategii společnosti Oracle, které se konají po celé Evropě za účasti Charlese Phillipse, prezidenta společnosti Oracle Corporation, a Johna Wookeyho, senior viceprezidenta pro vývoj aplikací.
Zákazníci z celkem sedmnácti zemí regionu střední a východní Evropy budou mít příležitost vyslechnout si v podání Phillipse a Wookeyho informace o současné globální strategii společnosti Oracle, o škále produktů v oblasti podnikových aplikací, o plánech na poskytování podpory pro stávající aplikační řady Oracle, PeopleSoft a JD Edwards a také o plánovaném vylepšení produktů.
“Skutečnost, že společnost Oracle získala značky PeopleSoft a JD Edwards, představuje významný mezník ve vývoji našich podnikových aplikací,” řekl Alfonso Di Ianni, senior viceprezident pro region rozšířené Evropy. “Nově sloučená společnost nám umožňuje nabídnout vynikající podporu a vývoj produktů pro všechny naše zákazníky, ty velké i ty malé.”
„Země střední a východní Evropy procházejí obdobím významného růstu a představují pro společnost Oracle nadějné a důležité trhy. Je nám potěšením poskytnout tuto příležitost i našim zákazníkům v tomto regionu, kteří se budou moci osobně setkat s Charlesem Phillipsem a Johnem Wookeym,” dodal.

Společnost Oracle má celkově více než 260 000 zákazníků, z toho více než 26 000 organizací využívajících aplikační řešení Oracle.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).