Hlavní navigace

Nabídky nemovitostí z bezrealitky.cz jsou nově na portálu Aukro.cz

[Tisková zpráva] Tento týden došlo k propojení realitního tržiště bezrealitky.cz s portálem Aukro.cz, který je největší on-line obchodní platformou v České republice. Inzerce uživatelů bezrealitky.cz se automaticky zobrazí také na Aukru, kde osloví dalších bezmála 1,4 milionu potenciálních zájemců měsíčně. Návštěvníci Aukra zase najdou vše na jednom místě, sekce Nemovitosti se rozrostla o 4000 nových nabídek.

Sdílet

PRAHA 13. srpna 2009 – Všechny aktuální nabídky nemovitostí na serveru bezrealitky.cz se nyní zobrazují také v sekci Nemovitosti aukčního portálu Aukro.cz. „Do příslušné kategorie na Aukru jsou z bezrealitky.cz překlápěny inzeráty na prodej a pronájem nemovitostí, ale také nabídky spolubydlení a výměny,“ říká Jakub Havrlant, ředitel bezrealitky.cz.

„Návštěvnost portálu Aukro dosahuje i v letních měsících podle NetMonitoru téměř 1,4 milionu unikátních návštěvníků. Inzerentům bezrealitky.cz se tak díky inovaci několikanásobně zvýší šance na rychlý prodej nebo pronájem jejich nemovitosti,“ doplňuje Václav Liška, regionální ředitel společnosti Aukro pro Českou republiku, Slovensko a Bulharsko.

Nová služba funguje pro uživatele bezrealitky.cz automaticky a bezplatně. „Na začátek podzimu je naplánována také implementace inzerce nemovitostí opačným směrem, tedy z Aukro.cz na bezrealitky.cz, které měsíčně navštíví 190 tisíc uživatelů,“ dodává Havrlant.

Inzeráty z bezrealitky.cz jsou na Aukru označeny logem partnera a heslem „inzerát“. Po prokliku na konkrétní inzerát je potenciální zájemce o nemovitost přesměrován přímo na stránky bezrealitky.cz, kde najde detaily vybrané inzertní nabídky a kontakt na prodávajícího. Na tyto inzeráty tak mohou reagovat i uživatelé, kteří nejsou na Aukru registrováni.

Aukro i bezrealitky.cz nabízejí rychlé a bezpečné obchodování bez prostředníků
Návštěvníkům portálu Aukro.cz novinka přinese větší uživatelský komfort. Pokud hledají nemovitost, nemusí chodit na jiné webové stránky, širokou nabídku v řádu tisíců položek najdou na jednom místě. Samostatná sekce Nemovitosti na portálu Aukro funguje od ledna letošního roku.

Aukce v sekci Nemovitosti probíhají stejným způsobem jako standardní aukce. Rozdíl je však v tom, že výhra v aukci uživatele Aukra nezavazuje k uzavření smlouvy o prodeji nebo pronájmu. Systém v tomto případě funguje pouze jako zprostředkovatel mezi prodávajícím a potenciálním zájemcem.

„Věříme, že spolupráce s bezrealitky.cz přinese našim uživatelům rozšíření dosavadních možností při prodeji i nákupu nemovitostí. Aukro i bezrealitky.cz mají stejný cíl – využít nejmodernější technologie k propojení co nejširšího okruhu lidí bez nutnosti dalších prostředníků,“ uzavírá Václav Liška.

O realitním serveru bezrealitky.cz
bezrealitky.cz je prvním internetovým tržištěm s nemovitostmi, jehož prostřednictvím je možné prodat či pronajmout nemovitosti bez prostředníka – realitních kanceláří. Hlavní výhodou takového prodeje jsou finanční úspory, protože není nutné platit zprostředkovateli provizi. Zároveň se realitní transakce mohou zjednodušit a zprůhlednit, protože prodávající a kupující spolu jednají přímo. Provozovatelem serveru bezrealitky.cz je společnost Pricetown, s. r. o.

Majitelé realit mají možnost bezplatně nabídnout svoji nemovitost 190 tisícům zájemců, kteří navštěvují server každý měsíc, jejich inzerát se také objeví na partnerských serverech bezrealitky.cz: Obydleni.cz, Volny.cz, Tiscali.cz, Penize.cz, od srpna také Aukro.cz. Prostřednictvím bezrealitky.cz se měsíčně zrealizuje přes 350 prodejů a pronájmů nemovitostí a kupující tím ušetří více než 12 milionů korun na provizích placených realitním kancelářím.

bezrealitky.cz ve spolupráci s partnery – advokátními kancelářemi a hypotečními brokery – nabízí uživatelům další profesionální služby, jež mohou využít za zlomek ceny, kterou by zaplatili jako provizi realitní kanceláři.

bezrealitky.cz generuje zisk na přidružených službách. Projekt má několik pilířů obchodního modelu: spolupráci s developerskými společnostmi, prodej reklamy a komerčních prezentací na serveru a prémiové služby bezrealitky®hy­potéka či bezrealitky®právní služby.

O aukčním portálu Aukro.cz
Největší on-line aukční portál Aukro.cz působí na českém internetu od roku 2003. Jeho mateřskou společností je polská Allegro Group. Komunitu Aukro.cz tvoří v současnosti více než 1,3 milionu registrovaných uživatelů. K prioritám vývoje služeb portálu Aukro patří bezpečnost, rychlost a jednoduchost obchodování.

Ačkoliv Aukro není klasickým internetovým obchodem, získalo v anketě Křišťálová lupa 2008 první místo v kategorii e-shop. Tato cena svědčí o popularitě internetových aukcí, které představují fenomén současného on-line obchodování. Obchodní platforma Aukro každým rokem rozšiřuje portfolio svých služeb, do kterého patří od dubna loňského roku motoristický inzertní server Otomoto.cz, od srpna pak také nákupní rádce Heureka. Letos odstartovala spolupráce s projekty bezrealitky.cz a dále Hotel.cz, Spa.cz a Turistik.cz.