Hlavní navigace

Neodvolatelná mise COOL movies

[Tisková zpráva] SOBOTA - V sobotu 13. března nabídne Prima Cool od 20.15 hod divákům dramatický snímek Neodvolatelná mise, v němž se vojenská letecká posádka setká s velkými problémy. Po selhání počítače totiž změní letoun s nukleární náloží a bombami směr a řítí se na Moskvu s úkolem provést atomový úder. Všichni jsou rázem nuceni hledat způsob, jak zabránit katastrofě a nebezpečí jaderné války. Film je předělávkou originálního snímku Sidneyho Lumeta z roku 1964 s názvem Selhání vyloučeno.

Sdílet

Pro usměvavou diváckou náladu přichází od 21.50 hod v sobotu na řadu komedie Divoká stvoření, vypovídající o magnátovi, který odkoupil britskou ZOO a do funkce ředitele obsadil člověka s chladným vztahem ke zvířatům. Ten se rozhodne celou zahradu změnit tak, že se chystá zlikvidovat všechna zvířata kromě dravých šelem. Ošetřovatelé v čele s užvaněným hmyzím odborníkem Bugsym se proto začnou bouřit. Ve filmu se lze těšit kromě Jamie Lee Curtisové také na Johna Cleese, spoluzakladatele legendární komediální skupiny Monty Python.

NEDĚLE – Jak vypadá Bolestná realita, se mohou diváci přesvědčit v neděli od 20.15 hod ve stejnojmenném snímku. Winona Ryderová, Ethan Hawke a Ben Stiller předvedou své herecké umění ve smutně laděné komedii o mladé generaci odchované seriály. Místo velkých životních snů se tito lidé setkávají jen s krutou realitou, jejíž nárazy naivní srdce mnohdy opravdu hořce bolí. Režie snímku i jedné z hlavních rolí se ujal Ben Stiller, známý především jako komediální herec, například z filmu Něco na té Mary je nebo Fotr je lotr.

Nedělní noc zakončí od 22.00 hod francouzský dramatický snímek s milostnou zápletkou Strážce majáku. Maják „de la Jument“, ležící na volném moři, se kdysi stal svědkem krátké, zato vášnivé lásky. Diváci se díky tomuto dávnému milostnému dramatu mohou ponořit do kvalitně natočeného příběhu divoké romantiky uprostřed mořských vln.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).