Hlavní navigace

Neodvolatelná mise napětí

[Tisková zpráva] Sobota - Zábavu na Prima COOL zajistí o sobotním večeru 16.10. od 20.15 hod. komedie Bláznivá olympiáda. Chamtivý strýček a hromada dluhů donutí roztomilého smolaře Steva k šílenému plánu. Bude předstírat mentální retardaci a pronikne na nadcházející paraolympiádu, odkud si přiveze dokonce zlato. Jenomže soupeři celý podfuk prokouknou. Steve díky nim procitá a uvědomuje si, že se chce stát lepším člověkem. Film Bláznivá olympiáda byl natočen v produkci bratrů Farrellyů (Něco na té Mary je, Těžce zamilován aj.) a dostal požehnání také od samotných paraolympioniků.

Sdílet

Dalším sobotním COOL movie bude komediální thriller Hlava nad vodou s Harveyem Keitelem a Cameron Diazovou představí od 22.05 hod. příběh hříšné svůdnice Natalie a jejího postaršího ctihodného manžela George. V poklidné samotě u jezera se odehraje drama, které se stane bývalému milenci Natalie osudným. Po žhavé noci s touto mladou manželkou se totiž už ráno neprobudí, a tak se vyděšená Natalie musí rozhodnout co s bezvládným tělem dřív, než dorazí manžel domů z celonočního rybolovu. Aby předešla podezření, rychle mrtvolu odklidí. Brzy se ale na všechno přijde a spouští se psychologická hra plná nedůvěry, intrik a nečekaného nebezpečí i od dosud poklidného soudce.

Neděle – V neděli navštíví od 20.15 hod. televizní obrazovku TV Prima COOL snímek Specialista. V akčním thrilleru ho ztvárnil Sylvestr Stallone, který bude po boku sex-appealem nabité partnerky Sharon Stoneové bojovat proti gansterskému klanu Leonů. Specialistu na výbušniny Raye si najme půvabná, ale nebezpečná May především proto, že už od dětství prahne po pomstě za zavražděné rodiče. Sám Ray má však s Leonovými nevyřízené účty. Nezapomněl totiž na svého hlavního protivníka Neda, bývalého parťáka a špičkového pyrotechnika. Jak dopadne souboj dvou profesionálů?

V hlavní roli dramatu se objeví Sylvestr Stallone. Původně měl však být obsazen Steven Seagal, ale řekl si o příliš vysoký honorář.

Konec víkendu nabídne od 22.25 hod. smrtelnou hrozbu ve snímku Neodvolatelná mise. Posádka plukovníka Gradyho, která odstartovala k rutinní vojenské letecké misi, má problém. Poté, co selhal řídící počítačový systém, změnil letoun s nukleární náloží a dvěma bombami směr a začal se řítit na Moskvu s úkolem provést atomový úder. Prezident USA, generál Warren Black z Pentagonu i další specialisté na válečné operace horečně hledají způsob, jak katastrofě zabránit a celý svět se ocitá na pokraji jaderné války.

Film je remakem snímku Selhání vyloučeno z roku 1964, v němž zazářil Henry Fonda. V novější verzi jej pak důstojně zastoupil Richard Dreyfuss

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).