Hlavní navigace

Nepodceňuj blondýnky: Rozmetá grafik armádu padesáti blondýnek?

[Tisková zpráva] V předešlém díle soutěžního pořadu o blondýnkách jsme se dozvěděli, že podceňovat blondýnky se opravdu nevyplácí. Armáda blondýnek vyřadila oba soutěžící hned v prvním kole a sebedůvěra jim opravdu nechyběla. Tentokrát byl ale souboj doslova tělo na tělo. Nejenže se soutěžící dostane do dalšího kola, ale ocitne se tváří v tvář jediné blondýnce! Jak tohle jenom dopadne?!

Sdílet

Do soutěže se přihlásil vtipný a sebevědomý grafik David (42). Jaký David ale bude ze soutěže odcházet? David vyhrál nad armádou blondýnek bitvu o jackpot v prvním kole. Jak si povede v kole druhém? Bude znát odpovědi na všechny otázky – a hlavně: zvolí správnou taktiku a vyřadí padesát blondýnek, aby si mohl odnést milion?

Navíc budou diváci překvapeni odpověďmi a kreativitou značně našlápnutých blondýnek. V jaké nádobě se vaří turecká káva? A schválně jestli uhodnete, kdo dotváří mytickou dvojici Paris a … ? Odhadnout znalosti blondýnek není jednoduché a mnohdy mohou být předsudky zavádějící. Kdo se vyzná lépe v otázkách z bulvárního světa showbusinessu lépe – blondýnky, nebo grafik David?

Tentokrát si někdo odnese peníze, ale kdo? Vyhraje peníze sebevědomý soutěžící, nebo si částku mezi sebe rozdělí několik blondýnek? Nenechte si ujít napínavou soutěž plnou ostrého a dobře mířeného vtipu Nepodceňuj blondýnky. Již tento pátek 13. března ve 20.00 na Primě!