Hlavní navigace

Nepodceňuj blondýnky: Jaká taktika na blondýnky je ta správná?

[Tisková zpráva] Komu se tentokrát poštěstí utkat se s padesáti nádhernými a bojovnými blondýnkami? Odvážným soutěžícím bude tentokrát Michal Šubrt, nyní obchodní zástupce pojišťovny, ovšem dříve bývalý profesionální sportovec. Bude znát správné odpovědi a především – zvolí na blondýnky tu správnou taktiku? Sledujte pořad Nepodceňuj blondýnky v pátek 17. dubna ve 20.00 na Primě!

Sdílet

V prvním kole měl Michal na výběr mimo jiné z témat judaismus, Karel May, fotbal, atentáty, Nobelova cena či státní symboly. A vedl si opravdu skvěle! První hozenou rukavicí byla otázka ze znalosti automobilů. A ukázalo se, že dámy nemají o motorech právě valné znalosti… A co teprve otázka z judaismu! Na konci prvního kola sice došlo k malému zádrhelu, a to u otázky o italské specialitě – prosciuttu, ale i tak se Michal dostal až do souboje s top blondýnkou Lídou. Zdvojnásobil jackpot a porazil nejchytřejší blondýnku?

Druhé kolo a deset otázek; kdo s koho? Odhadne Michal ty blondýnky, které napíšou špatné odpovědi? A naopak: vyvaruje se těch, které budou znát správné odpovědi? Jak budou blondýnky odpovídat na otázky „Jak se jmenovala příjmením Julie ze slavné Shakespearovy tragédie, Kolik nohou má sluníčko sedmitečné“ nebo „Jak se jmenuje řeka, na které se nacházejí Viktoriiny vodopády“? Bude to napínavý souboj – do poslední vteřiny! Nenechte si ujít pořad Nepodceňuj blondýnky v pátek 17. dubna na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).