Hlavní navigace

Nepodceňuj blondýnky: Vyznají se blondýnky ve světové politice?

[Tisková zpráva] Ve třetím díle se proti dosud neporažené armádě blondýnek postaví dva další chrabří bojovníci. Otázkou ale zůstává, s jakým výsledkem. Jaké to je, když je sebevědomý muž vyřazen padesáti blondýnkami zcela triviální otázkou? Sledujte nelítostný pořad Nepodceňuj blondýnky v pátek ve 20.00 na Primě!

Sdílet

Jiří Hamer, realitní makléř z Prahy, odvážně skočil do blonďatého moře a hned na první otázce z oblasti sportu potopil všech sedm blondýnek. Zabodoval i na otázce z politiky a vše bylo na nejlepší cestě k velkému vítězství, jenže… vše se pokazilo u třetí řady, při otázce z fyziky. Jirku štěstí opustilo, blondýnky získaly převahu a začaly Jirku doslova drtit otázku za otázkou…

Po Jirkově debaklu se před padesát blondýnek postavil Pavel Stehno, pětadvacetiletý daňový poradce. I jemu štěstí přálo, zaskočil blondýnky otázkou, kdy byla přijata Česká republika do NATO… Ale vydrželo mu štěstí i na zbývajících sedm řad? Ví Pavel, jak se jmenuje současný generální tajemník OSN? A co blondýnky, vyznají se ve světové politice? U dalších řad měl Pavel na výběr mezi tématy. Zvolil správnou taktiku a podle profesí blondýnek správně odhadl, které řadě položit jakou otázku? Pustí Pavla do druhého kola top blondýnka Lída, sympaticky suverénní manažerka bezpečnostní agentury? Jak si soutěžící poradí v boji proti padesáti amazonkám, se dozvíte už tento pátek 20. března ve 20.00 na Primě!