Hlavní navigace

NESS Czech posiluje v oblasti Document Managementu

[Tisková zpráva] Praha, 26. února 2008 – Společnost Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC), globální poskytovatel IT řešení a služeb, oznámila, že tým kompetenčního centra Document Management (DM) společnosti NESS Czech s.r.o. (Ness) se během února rozrostl o 20 expertů, přičemž na polovinu roku plánuje další rozšíření. Kompetenční centrum DM je klíčové pro další rozvoj Ness v České republice i zahraničí a současně je jedním ze strategických pilířů společnosti v globálním měřítku. „Základem našeho budoucího úspěchu je definování nové strategie rozvoje a zavedení nového systému řízení znalostí,“ řekl ředitel kompetenčního centra Ladislav Pařízek, jehož cílem je již v roce 2008 rozšířit znalostní potenciál týmu a současně vybudovat zázemí na Slovensku.

Sdílet

Posilování týmu DM vychází z nové strategie a uspořádání společnosti Ness, které firmě umožňují věnovat ještě větší pozornost komplexnímu řešení potřeb zákazníka. „Věnovali jsme velké úsilí nastavení podmínek pro další posilování kompetencí, které jsou naší významnou konkurenční výhodou. V závěru loňského roku jsme implementovali do organizace Ness kompetenční centra, která podpoří budoucí růst firmy. Kompetenční centrum DM je pro nás jedno z nejdůležitěj­ších,“ uvedl Mirko Kalous, generální ředitel Ness pro Českou republiku.

Tým kompetenčního centra DM má více než osmileté zkušenosti, především na platformě EMC Documentum. Jádro týmu tvoří konzultanti s rozsáhlými zkušenostmi v řízení implementací a projektů z oblasti správy dokumentů a jejich integrace, včetně řízení procesů (Business Process Management). Významné projekty byly realizovány pro společnosti Zentiva, Česká rafinérská, Česká spořitelna, Ministerstvo obrany ČR a mnoho dalších.

Společnost NESS Czech, jeden z největších poskytovatelů IT služeb v ČR, je členem holdingu Ness Technologies Inc. a v současné době má přes 400 zaměstnanců v pobočkách v Praze, Brně a Ostravě.