Hlavní navigace

Ness má novou personální ředitelku

[Tisková zpráva] Praha, 14. ledna 2009 – Společnost Ness Technologies, Inc., (NASDAQ: NSTC), globální poskytovatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií jmenovala do pozice HR Director Janu Schiffnerovou. Ta se tak stává novým členem vrcholového vedení společnosti. Jana Schiffnerová bude zodpovědná za personální politiku společnosti a za další rozvoj zaměstnanců Ness Czech. Tuto pozici zastává od října 2008, kdy byla uzavřena akvizice společnosti Logos a začala integrace s Ness Czech.

Sdílet

„Chci vytvářet takové podmínky a kvalitní zázemí, ve kterých se pracovníci mohou soustředit maximálně na přínos pro zákazníka, na svůj osobní i profesionální růst a také se nezapomínají dívat na svou práci s nadšením, úsměvem a zábavou. Pokusím se o propojení obchodních cílů firmy se základními principy lidské motivace a rozvojem osobnosti,“ komentuje Jana Schiffnerová svůj úkol ve společnost Ness.

Podle Jany Schiffnerové mezi její hlavní cíle v letošním roce patří dokončení integračního projektu a stabilizace z pohledu pracovníků, procesů a zejména pak firemních kultur a vytvoření takové personální strategie, která s ohledem na obchodní cíle Ness představí společnost jako atraktivního zaměstnavatele. Další oblast cílů se odvíjí od korporátních vizí a spočívá v aktivní spolupráci při tvorbě a prosazování globálních HR procesů podporujících mezinárodní projekty a zakázky.

Jana Schiffnerová vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze se specializací na management podnikatelské sféry. Do společnosti Ness přichází v souvislosti s akvizicí se společností Logos, kde měla v uplynulých dvou letech personální politiku na starosti. Ve společnosti Logos začínala v roce 2004 na pozici manažerky rozvoje a prošla s ním přerod ze 140 na 550 pracovníků. Předtím působila jako projektový manažer v oblasti vzdělávání distribučních sítí Stavební spořitelny České spořitelny a vedla pobočku regionální personální a rekvalifikační agentury v Ústí nad Labem.

Nejraději relaxuje aktivně při vysokohorských túrách, na alpských ferratách či při běhání nebo squashi. Mezi další záliby patří knihy Terryho Pratchetta nebo Richarda Bacha nebo Divadlo Járy Cimrmana.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).