Hlavní navigace

Ness představil kompetenční centrum pro oblast BSS/OSS

[Tisková zpráva] Praha – 25. listopadu 2010 – Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC, TASE: NSTC), globální poskytovatel komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámil otevření nového kompetenčního centra pro oblast BSS/OSS. Hlavními cíli centra bude podpora obchodních aktivit společnosti Ness ve střední a východní Evropě a také podpora prodeje.

Sdílet

Úkolem nového kompetenčního centra pro oblast BSS/OSS, které vzniklo na základě mnohaletého partnerství se společností Oracle, na jejíž produkty se bude centrum převážně specializovat, bude poskytovat technickou, analytickou a konzultační podporu pro přípravu a realizaci zakázek společnosti Ness a poskytovat konzultace a školení pro zákazníky. Součástí centra je i nový show room, kde je možné veškeré produkty okamžitě naživo prezentovat a vyzkoušet.  

“Nové kompetenční centrum potvrzuje znalosti a pozici společnosti Ness v oblasti BSS/OSS. Kromě podpory našich obchodních aktivit a podpory našich zákazníků si od něj slibujeme zejména udržení a rozvoj našeho know how v této oblasti,“ říká Petr Vavruška, Division Sales Manager Ness. „Ukázat dané řešení naživo je mnohem užitečnější než sebelepší papírová prezentace. Zákazníkovi tak výrazně usnadníme hledání nejlepšího řešení jeho problému,“ dodává Vavruška.

„Ness a Oracle spojuje dlouholeté partnerství na mnoha úspěšných projektech. Ness velmi dobře rozumí potřebám klientů nejen v České republice, ale v celé střední a východní Evropě. Díky tomu jsou naše projekty úspěšné a zákazníci spokojeni,” říká Derek Arnold, Regional Sales Manager Oracle Communications.

Do oblasti BSS/OSS směřují z nabídky Oracle například řešení Oracle Exadata, databázový server určený pro systémy s vysokými požadavky na výkon, a Oracle Exalogic Elastic Cloud, první a zatím jediný integrovaný systém pro middleware na světě s bezkonkurenčním výkonem pro Java aplikace. Obě řešení přitom revolučním způsobem kombinují hardware a software do jednoho předkonfigurovaného celku,“ přibližuje Václav Provazník, Technology Solutions Manager společnosti Oracle Czech.

O společnosti Ness 

Společnost Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC, TASE: NSTC) je globálním partnerem v oblasti business procesů a technologií. Řešení a služby pokrývají všechny vertikály i procesy v podnikání jejích zákazníků. Pomáhají jim dosahovat strategických cílů, optimalizovat náklady a efektivitu, zlepšovat rychlost a kvalitu. Své služby staví na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, near shore i off shore dodávek. Struktura společnosti, unikátní know-how i technologická partnerství slouží k dosažení cílů zákazníků. To, že 85 % z nich se společností Ness spolupracuje opakovaně či dlouhodobě, je důkazem strategických partnerství. Se 7 800 zaměstnanci v pobočkách v Severní Americe, Evropě, Izraeli a Indii má Ness potřebnou sílu a invenci pro realizaci obchodních i technologických cílů svých zákazníků ve více než 20 zemích. Ness spojuje výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patří k leaderům v oblasti business a IT služeb (TOP 4, IDC 2008). Tým 600 odborníků v Praze, Brně a Ostravě je strukturován tak, aby byl vždy blízko zákazníkům a jejich potřebám. Více na www.ness.com