Hlavní navigace

Ness Technologies pomáhá CK FISCHER zlepšovat služby pro její zákazníky

[Tisková zpráva] Praha – 28. dubna 2010 – Ness Technologies, Inc. (NASDAQ: NSTC a TASE: NSTC), globální poskytovatel služeb v oblasti business řešení a informačních technologií, dokončil nový systém MS Dynamics CRM v Cestovní kanceláři FISCHER, a.s. Systém, který bude používat 240 pracovníků, poskytne efektivnější správu zákazníků s důrazem na aktivní prodej. To přinese významné zlepšení nabídky služeb a produktů pro přibližně 150 tisíc zákazníků, kteří každoročně s CK FISCHER, cestují.

Sdílet

Projekt v hodnotě 7 milionů korun zahájili odborníci Ness v září 2009 a do ostrého provozu spustili už letos v březnu. Rostoucí nabídka služeb a zvyšující se počet klientů napomohly CK FISCHER, k rozhodnutí rozšířit svůj dosavadní informační systém o komplexní CRM řešení. K tomu si CK FISCHER, vybrala společnost Ness, která má unikátní know how a jeden z největších týmů expertů na CRM v ČR.

Své zkušenosti nyní uplatňuje i v oblasti cestovního ruchu, kde umožní plně využívat efektivní správy zákazníků i vnitřní komunikace pro aktivní a především cílenější prodej. Nový CRM systém přináší CK FISCHER velice účinné sloučení dříve rozdělených systémů pro správu nabízených produktů, zákaznických informací (včetně historie komunikace se zákazníkem), prodeje linkových letenek a doplňkových služeb.

“CK FISCHER realizuje prodej vlastními pobočkami, franšízami a s pomocí partnerské sítě. Systém pro řízení vztahů se zákazníky implementovaný společností Ness nám otevírá nové možnosti při práci se zákaznickými informacemi při prodeji v pobočkách i v call centru,“ říká ředitel prodeje CK FISCHER Petr Švarc a pokračuje: „Naši pracovníci získali nástroj pro rychlé rozpoznání zákazníka, pochopení jeho preferencí a tedy pro nabídku nejvhodnějších zájezdů. To jednoznačně povede ke spokojenějším zákazníkům i zvýšení prodeje.“

Ness zaujímá přední místo v počtu CRM implementací v regionu střední a východní Evropy. V České republice disponuje týmem, který má za sebou rozsahem i komplexností nejvýznamnější CRM implementace. Počet jejich uživatelů už překročil 1200.

„CK FISCHER získal efektivní nástroj pro řízení vztahů se zákazníky, s jednotnou datovou základnou. Umožní zkvalitnit analýzu zákazníků, velice dobře na ně cílit a zvýšit prodej zájezdů i dalších služeb. Ness tímto projektem potvrzuje své výsadní postavení v oblasti CRM řešení,“ komentuje projekt Mirko Kalous, generální ředitel společnosti Ness Technologies v České republice a dodává: „O úspěšném nasazení systému MS Dynamics CRM svědčí i ocenění Microsoft Awards 2010 Finalist v soutěži o nejlepší implementaci řešení pro zákazníky v ČR. Z úzké spolupráce se společností Microsoft těží vždy náš zákazník a my tím posilujeme svou pozici dlouhodobého strategického partnera pro CRM řešení.“

O společnosti Ness Technologies (NASDAQ: NSTC, TASE: NSTC)
Jsme globálním partnerem v oblasti business procesů a technologií. Naše řešení a služby pokrývají všechny vertikály i procesy v podnikání našich zákazníků. Pomáháme jim dosahovat strategických cílů, optimalizovat náklady a efektivitu, zlepšovat rychlost a kvalitu. Naše služby stavíme na dlouhodobě budovaných a ověřených kompetencích, včetně nabídky outsourcingu, near shore i off shore dodávek. Struktura naší společnosti, unikátní know-how i technologická partnerství slouží k dosažení cílů našich zákazníků. To, že 85 % z nich s námi spolupracuje opakovaně či dlouhodobě, je důkazem těchto strategických partnerství.

Se 7 800 lidmi v 18 zemích máme potřebnou sílu a invenci pro realizaci vašich obchodních i technologických cílů. Spojujeme výhody globálního know-how a místních odborných i obchodních znalostí. Na českém trhu patříme k leadrům v oblasti business a IT služeb (TOP 4, IDC 2008). Náš tým 700 odborníků v Praze, Brně a Ostravě je strukturován tak, aby byl vždy blízko zákazníkům a jejich potřebám.

Další informace o společnosti najdete na www.ness.com

O společnosti CK FISCHER
Cestovní kancelář FISCHER – člen finanční a investiční skupiny KKCG – je jednou ze tří největších cestovních kanceláří v České republice. Svým klientům nabízí komplexní služby v oblasti cestovního ruchu. Kromě zahraničních leteckých dovolených ve více než 80 přímořských destinacích po celém světě nabízí také lyžování v Alpách a pobyty v evropských metropolích. Svým klientům nabízí vůbec největší výběr dovolených u moře na trhu v České republice. Úspěch Cestovní kanceláře FISCHER je postaven na spolehlivosti, široké nabídce, kvalitních službách, profesionálním servisu a osobním přístupu k zákazníkovi.