Hlavní navigace

Nestárnoucí klasika pro filmové fajnšmekry v říjnu na kanálu Cinemax

[Tisková zpráva] Cinemax je výjimečný filmový kanál nabízející výjimečné tituly. Zatímco HBO se zaměřuje na hollywoodské kasovní hity pro nejširší publikum, seriály z originální produkce HBO, koncerty hvězd a živé přenosy, Cinemax nabízí filmy nejvyšší kvality s vynikajícím obsazením. V jeho nabídce naleznete klasické a kultovní filmy, snímky oceněné na světových festivalech a hity vůbec poprvé uvedené na televizní obrazovce. Navíc výrazná reprezentace nezávislých studií z celého světa vtiskuje kanálu velmi osobitý charakter.

Sdílet

Cinemax předkládá předplatitelům jasnou a přehlednou strukturu. Každý večer je zaručen kombinovaný program se dvěma hlavními filmy od 20:00 a 22:00 hodin. Je to jedinečný programový balík pro každý večer v týdnu, který garantuje opravdu rozmanité možnosti zábavy.

Pondělí je věnováno Dámské jízdě, což jsou filmy vybrané zejména pro ženy, v široké škále námětů i žánrů: od inteligentních, provokujících dramat přes komedie až po působivé romance a příběhy s tajemstvím.

Úterý nabízí v bloku Zaostřeno na… skvosty pro diváky, zajímající se o profily herců a režisérů a přepisy románových předloh. Mohou se těšit na dva tematicky propojené snímky, které dohromady tvoří skvělý pár pro noc filmových zázraků.

Bloku Kino svět je vyhrazen středeční večer. Uvidíte v něm nezapomenutelné filmy z celosvětové produkce, oceněné diváky i kritikou – nezávislé a evropské filmy a snímky, jež získaly ceny na nejprestižnějších filmových festivalech. Filmová klasika nabízí každý čtvrtek velký výběr oblíbených evergreenů a nejsledovanějších titulů všech dob. Sem patří i velké filmové legendy moderní doby, na které se znovu rádi podíváte.

V pátek se vysílá Cinemakult, tedy aktuální současná filmová díla s novými otevřenými tématy, názory a myšlenkami.

Sobotní program tvoří dva celky: blok Sobotní premiéry přináší každý týden ve 20:00 hodin exkluzivní premiéru nových titulů, zatímco ve 22:00 hodin v bloku nazvaném Kino X jsou uváděny filmy s erotickými tématy pro diváky, kteří se rádi ponoří do fantazie smyslů.

Zóna soumraku pak nabídne nejlepší thrillery, sci-fi, horory a detektivní příběhy pro nedělní večer, v nichž se hranice našeho světa rozplývají v tajemství, napětí a někdy i strachu.