Hlavní navigace

Net Travel.cz na Holiday Worldu 2006

[Tisková zpráva] Futuristicky laděná expozice a bohatý program pro návštěvníky po celou dobu trvání veletrhu. To vše a ještě spousta dalších překvapení na více než 50 metrech čtverečních – to je prezentace společnosti Net Travel.cz na Holiday Worldu 2006.

Sdílet

Praha, 10. února 2004 – Mezi hlavní vystavovatele na Mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2006, který bude probíhat od 24. do 26. února 2006 na pražském výstavišti v Holešovicích se zařadil rovněž Net Travel.cz – jedna z největších a nejsilnějších on-line cestovních agentur v České republice.

Společnost Net Travel.cz zvolila pro letošní ročník zajímavou a futuristicky laděnou expozici na více než 50 metrech čtverečních. Cílem prezentace je odrážet dynamiku společnosti a zároveň přiblížit potenciál on-line prodeje zájezdů laické i odborné veřejnosti. V průběhu veletrhu budou mít návštěvníci stánku Net Travel.cz možnost sledovat záběry z exotických míst celého světa na plasmových televizích, osobně si promluvit se zástupci vedení společnosti či s profesionálně vyškolenými prodejci. Chybět nebude ani možnost výběru zájezdů. Ten bude koncentrován do jednoho místa a bude zahrnovat nabídku více než 60ti nejvýznamnějších českých cestovních kanceláří, které agentura zastupuje.

Jako reprezentant jednoho z leaderů oboru promluví v rámci panelové diskuse k tématu: „On-line prodej zájezdů v České republice“ marketingový ředitel společnosti Net Travel.cz pan Petr Staněk, který se podělí o svoje zkušenosti a představí nové trendy internetového cestování.

Společnost Net Travel.cz srdečně zve a uvítá všechny příznivce cestování, kteří se chystají letošní Holiday World navštívit.

Net Travel.cz, s.r.o
Dynamická cestovní agentura Net Travel.cz, s.r.o., člen skupiny Unimex Group a.s www.unimex-group.cz, poskytuje autorizovaný internetový prodej zájezdů od více než 60 největších cestovních kanceláří působících na českém trhu a patří k největším a nejsilnějším on-line cestovním agenturám v České republice. Denně aktualizovaná nabídka obsahuje více než 10 000 zájezdů od od všech významných cestovních kanceláří v České republice. www.NetTravel.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).