Hlavní navigace

Net Travel.cz vyhrál tendr na prodej zájezdů na portále Centrum.sk

[Tisková zpráva] Společnost Net Travel.cz vstoupila v lednu 2006 na Slovensko s jasným cílem, a to stát se jedničkou na slovenském on-line trhu cestovních agentur. Dalším krokem, kterým společnost posiluje svoji pozici je zahájení spolupráce při prodeji zájezdů přes portál Centrum.sk.

Sdílet

Praha, 30. března 2006 – Jedním z kroků, které posílí postavení společnosti Net Travel.cz na slovenském on-line trhu cestovních agentur je zahájení spolupráce při prodeji zájezdů přes Centrum.sk. Návštěvnost portálu Centrum.sk se odhaduje až na 700 000 uživatelů za měsíc. Jedná se tak o druhý nejnavštěvovanější portál na Slovensku. Net Travel.cz očekává, že obrat realizovaný přes Centrum.sk může dosáhnout až 10 miliónu slovenských korun. Spolupráce bude zahájena 3.4.2006

Tímto krokem společnost Net Travel.cz opakovaně utvrdila slovenskou veřejnost, že patří k vedoucím hráčům na trhu. Klienti tak mohou mít jistotu, že vycestují se společností jež poskytuje vysoce kvalitní a spolehlivé služby v oblasti cestovního ruchu.