Hlavní navigace

Net Travel. cz vyhrál tendr na prodej zájezdů na portálu Centrum.cz

[Tisková zpráva] Společnost Net Travel.cz zaznamenala další úspěch. Díky výhře tendru, vypsaného portálem Centrum.cz bude možno nakupovat dovolenou od společnosti Net Travel.cz také na portálu Centrum.cz.

Sdílet

Praha, 6. února 2006 – V tendru, který vyhlásil portál Centrum.cz, dvojka českého internetu s cca 2,2 mil uživatelů za měsíc v CZ a 0,7mil uživatelů za měsíc na Slovensku, nejlépe obstála on line cestovní agentura Net Travel.cz, člen skupiny Unimex Group. Společnost opět dokázala své kvality a zvítězila díky atraktivitě předložené nabídky. Net Travel.cz očekává, že obrat realizovaný přes portál Centrum.cz dosáhne cca 40 mil. Kč.

Návštěvníci Centra.cz tak budou mít možnost nakupovat zájezdy od společnosti Net Travel.cz. Portál je již plně v provozu a nabízí jak tradiční zájezdy, tak nabídku dovolených pro náročnější cestovatele, jenž mají zájem převážně o exotické destinace.

Tímto krokem společnost Net Travel.cz opakovaně utvrdila veřejnost, že patří k vedoucím hráčům na trhu. Klienti tak mohou mít jistotu, že vycestují se společností jež poskytuje vysoce kvalitní a spolehlivé služby v oblasti cestovního ruchu.

Net Travel.cz, s.r.o
Dynamická cestovní agentura Net Travel.cz, s.r.o. poskytuje autorizovaný internetový prodej zájezdů od více než 60 největších cestovních kanceláří působících na českém trhu a patří k největším a nejsilnějším on-line cestovním agenturám v České republice. Denně aktualizovaná nabídka obsahuje více než 10 000 zájezdů od od všech významných cestovních kanceláří v České republice.