Hlavní navigace

Net Travel. cz zahajuje prodej zájezdů na cestovatelském portálu www.Sopka.cz

[Tisková zpráva] Praha, 15. května 2006 – Návštěvníci cestovatelského portálu www.Sopka.cz, který patří mezi nejrozsáhlejší cestovatelské portály v České republice, budou mít od 15. května 2006 možnost nakupovat zájezdy také od společnosti Net Travel.cz. Portál bude nabízet jak tradiční zájezdy, tak dovolenou pro náročnější cestovatele, jenž mají zájem převážně o exotické země. Portál www.Sopka.cz je primárně zaměřen na poskytování informací z oblasti cestovního ruchu.

Sdílet

Obsahuje podrobné informace o desítkách destinací, exklusivní cestopisy, fotografie a mnoho dalších zajímavých tipů a rad, které jsou pravidelně aktualizovány. Dále portál nabízí online prodej tištěných průvodců a map. Ty jsou přiřazeny k oblastem, k nimž se vztahují. Portál www.Sopka.cz se rozhodl pro spolupráci se společností Net Travel.cz díky kvalitě předloženého technologického řešení prodeje zájezdů. Společnost Net Travel.cz nadále posiluje tržní podíl v České republice a klienti portálu www.Sopka.cz tak mohou mít jistotu, že vycestují se společností poskytující vysoce kvalitní a spolehlivé služby v oblasti cestovního ruchu.

Praha, 15. května 2006 – Návštěvníci cestovatelského portálu www.Sopka.cz, který patří mezi nejrozsáhlejší cestovatelské portály v České republice, budou mít od 15. května 2006 možnost nakupovat zájezdy také od společnosti Net Travel.cz. Portál bude nabízet jak tradiční zájezdy, tak dovolenou pro náročnější cestovatele, jenž mají zájem převážně o exotické země.

Portál www.Sopka.cz je primárně zaměřen na poskytování informací z oblasti cestovního ruchu. Obsahuje podrobné informace o desítkách destinací, exklusivní cestopisy, fotografie a mnoho dalších zajímavých tipů a rad, které jsou pravidelně aktualizovány. Dále portál nabízí online prodej tištěných průvodců a map. Ty jsou přiřazeny k oblastem, k nimž se vztahují.

Portál www.Sopka.cz se rozhodl pro spolupráci se společností Net Travel.cz díky kvalitě předloženého technologického řešení prodeje zájezdů. Společnost Net Travel.cz nadále posiluje tržní podíl v České republice a klienti portálu www.Sopka.cz tak mohou mít jistotu, že vycestují se společností poskytující vysoce kvalitní a spolehlivé služby v oblasti cestovního ruchu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).