Hlavní navigace

Net Travel vstoupil na Slovenský on-line trh

[Tisková zpráva] Vzhledem ke stoupajícímu trendu internetových nákupů se společnost Net Travel, jedna z největších a nejsilnějších cestovních on-line agentur v České republice rozhodla vstoupit na slovenský trh. Od prosince 2005 mají tedy Slováci možnost nakupovat zájezdy prostřednictvím nových portálů.

Sdílet

Díky úspěchům, které v posledních měsících zaznamenala společnost Net Travel na českém on-line trhu se její management rozhodl vstoupit také na Slovensko. Od prosince 2005 je tak klientům k dispozici nová bratislavská pobočka a internetový portál www.NetTravel.sk. Společnost Net Travel.cz připravovala vstup na Slovenský trh již od loňského léta a pro vybudování vlastního reklamního kanálu zakoupila přes 250 internetových domén. Mezi tyto domény patří například www.LastMinute­.sk, www.LastMomen­t.sk, www.Lyzovanie.sk a mnoho dalších. Společnost Net Travel.sk bude provozovat prodej zájezdů také na doméně www.Dovolenka.sk.
Na Slovenský trh tak přichází nová služba v podobě ucelené nabídky stovek zájezdů od všech Slovenských cestovních kanceláří.

Tipy už na následující sezónu 2006

Nové portály samozřejmě nenabízí pro své klienty pouze tuzemské zájezdy, milovníci cestování si mohou vybrat z široké nabídky zájezdů do celého světa a to už v následující sezóně 2006. Za všechny uveďme oblíbené destinace jako např. Egypt, Tunis, Řecko, Chorvatsko, Bulharsko apod. Masivní nárůst v on-line cestovním ruchu se ale na Slovensku očekává až v roce 2007. Net Travel na příští rok připravuje spoustu novinek.

Společnost Net Travel.cz se on-line prodejem zájezdů zabývá již dva roky. Za tuto dobu stoupl podíl nákupu zájezdů na internetu až o 100 procent, Petr Staněk, marketing manager, k tomu říká: „Stále větší část veřejnosti má přístup k internetu, počítačová gramotnost české veřejnosti je rovněž stále vyšší. Tento trend se projevuje ve všech oborech internetového podnikání, cestovní ruch nevyjímaje. Pro řadu lidí je výhodné zařídit si dovolenou v klidu doma či v kanceláři u počítače. K tomu přispívá možnost uzavřít cestovní pojištění a uskutečnit veškeré platby rovněž prostřednictvím internetu. Teď jsme se rozhodli poskytnout tento komfort také Slovákům“