Hlavní navigace

SMART Comp. zpřístupnil zákazníkům NETBOX Televize první demo 3D kanál

[Tisková zpráva] Brno, 23. června 2010 – Společnost SMART Comp. a.s. se rozhodla přispět k popularizaci momentálně nejdiskutovanější technologické novinky na trhu. Do základní nabídky NETBOX Televize zařadila první demo 3D kanál, který obsahuje krátké spoty ze sportu, kultury, přírody, volného času atd. Další kanály budou následovat.

Sdílet

„Motivací pro rozšíření naší televizní nabídky o demo 3D kanál bylo umožnit našim zákazníkům vyzkoušet si vlastnosti a efekt 3D v momentě, kdy jsou na trhu stále dostupnější 3D televize.

V současné době není snadné získat jiný obsah než demo 3D, čemuž bude doufám již brzy jinak. Tímto krokem chceme jako první IPTV operátor v ČR demonstrovat, že naše stávající infrastruktura je technicky připravena divákům zpřístupnit i 3D obsah,“ řekl Ing. Jiří Kučík, vedoucí technického oddělení.

Pro sledování 3D TV je zapotřebí mít HD set-top box Motorola VIP1910, který zákazníkovi poskytneme a libovolnou 3D televizi s HDMI vstupem.

Společnost SMART Comp. a. s. je provozovatelem telekomunikační optické sítě NETBOX® ve městech Brno, Praha, Jihlava, Havlíčkův Brod, Olomouc, Zlín a Opava. Nabízí rychlost připojení k internetu až 100 Mb/s bez omezení stažených dat. Díky své koncepci poskytuje síť NETBOX® spolehlivou triple-play službu (internet, IPTV a VoIP). Služby NETBOX® jsou dostupné pro více než 100 000 domácností a firem. Další informace o společnosti a nabídce služeb NETBOX® naleznete na www.netbox.cz.